01:12 / 18.12.2019

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE LOBIKÓW 2019 - LOBO świętowało w Gościńcu nad Wisłą w Puławach.

©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

W dniu 14 grudnia 2019 w Gościńcu nad Wisłą w Puławach odbyło się Spotkanie Świąteczne Lobików, w którym wzięło udział blisko 200 osób, pracowników firmy rodzinnej LOBO.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Szefa i Szefową firmy LOBO Iwonę i Grzegorza Paszkiewiczów.
-Czas świąteczny to czas podsumowań, pozwolę sobie na kilka z nich. W ostatnim roku wszystkie firmy w Grupie LOBO prężnie się rozwijały. Zostały poczynione nowe inwestycje w sprzęt tak, by praca stawała się łatwiejsza i przyjemniejsza - mówiła Iwona Paszkiewicz. Zmieniła się flota transportowa, powstała nowa firma Lobo Activ. Lobo Group to ludzie, którzy każdego dnia dbają o rozwój firmy - dodała współwłaścicielka firmy. Następnie Państwo Iwona i Grzegorz powitali wszystkich "Lobików" oraz przybyłych gości.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   ANGELA , IWONA, GRZEGORZ  KACPER

-Dziękuję, że razem możemy tworzyć tę społeczność powiedział Grzegorz Paszkiewicz, natomiast Iwona Paszkiewicz dodała -Z okazji nadchodzących Świąt życzymy WAM radosnego czasu spędzonego w gronie najbliższych, odpoczynku abyście mogli nabrać sił na noworoczne wyzwania. 

Uroczystość poprowadziła Magda Gliszczyńska. 


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   MAGDA GLISZCZYŃSKA

Magii świątecznemu wieczorowi nadał występ niezwykłej gwiazdy Gosi Andrzejewicz z Zespołem, która zaśpiewała piękne kolędy oraz swoje największe przeboje.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   GOSIA ANDRZEJEWICZ

Spotkanie Świąteczne było idealną okazją do tego, aby wspólnie celebrować tegoroczne sukcesy oraz poprzez pokazanie filmu przedstawienie w sposób humorystyczny wszystkich działów firmy Lobo. Następnie prowadząca Magda Gliszczyńska przedstawiła kolejny punkt programu świątecznego wieczoru czyli nagradzania pracowników i wręczenia statuetek, który od tego roku będzie tradycją na spotkaniach świątecznych Firmy Lobo.

Wyróżnienia pracowników odbyły się w pięciu kategoriach: kategoria debiut, kategoria pozytyw, kategoria zaangażowanie, kategoria progres, kategoria praca zespołowa.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

Wyróżnienia dla kategorii debiut, otrzymali nowi pracownicy, którzy podczas swojego krótkiego stażu, szczególnie się wyróżnili.
W kategorii Pozytyw wyróżniono osoby, które swoim entuzjazmem, uśmiechem, dobrym humorem sprawiają, że chce się przychodzić do pracy. Poza pracą mają swoje pasje, dzielą się z innymi i motywują do działania.
W kategorii zaangażowanie wyróżniono pracowników, którzy są przykładem dla innych. Sumienni, pracowici, mili dla klientów i współpracowników, spełniający swoje obowiązki zawodowe z przyjemności nie z konieczności.
W kategorii Progres wyróżniono pracowników, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, uporowi predyspozycjom awansują, osiągają super wyniki.
W kategorii Praca Zespołowa, zespół, który nie jest dla siebie konkurencją, a działa na wspólne dobro, zawsze wspiera się nawzajem.

Podczas ceremonii nagradzania pracowników podziękowano pracownikowi z najdłuższym stażem, który w lutym 2020 roku przechodzi na emeryturę. Wręczono mu statuetkę, kosz prezentowy jak również voucher na wycieczkę.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   

W imieniu wszystkich pracowników przekazano Iwonie i Grzegorzowi Paszkiewicz podziękowania. 
Następnie odbył się Koncert kolęd Projektu SPS (Silvers &Po godzinach & Sukces). Ich tradycją od 6 lat jest koncert kolęd i pastorałek podkreślający magię Świąt.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   SPS (Silvers &Po godzinach & Sukces)
Następnie odbywała się wspólna zabawa do białego rana na parkiecie przy muzyce SPS.
 

©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic 

Za naszym pośrednictwem Szefostwo firmy rodzinnej Lobo przekazuje wyrazy wdzięczności:
-Dziękujemy Wszystkim Lobikom, którzy wzięli udział w spotkaniu, za wspólny czas oraz Przyjaciołom naszej firmy, którzy sprawili, że ten wieczór był wyjątkowy.
Ten wieczór z pewnością zostanie na długo w pamięci pracowników Firmy Rodzinnej Lobo..

Adam Dziedzic