13:09 / 28.09.2020

Wieczór dla Pań, czyli nagranie do filmu 13 TWARZY BOGINI

©ObiektywnieTV

Wieczór dla Pań, czyli nagranie do filmu „13 Twarzy Bogini”, odbyło się między innymi w Atelier Christian w Radomiu. Iwona Dia, o której opowiada obraz, zaprosiła do swojego salonu przyjaciółki i bliskie znajome.


©ObiektywnieTV

-Ja nazywam to krąg kobiet. Spotykamy się, żeby nagrać kilka scen do filmu, ale te spotkania są cykliczne. W ten sposób wpieramy się, pokazujemy, że przyjaźń jest bardzo ważna, że możemy zawsze na siebie liczyć, i warto znaleźć dla siebie czas żeby spotkać się nawet na tygodniu – mówi zadowolona Iwona Dia, która jest właścicielką Spa dla Duszy


©ObiektywnieTV

Na co dzień motywuje i przekazuje dobą energię innym. -Dla mnie najważniejsza jest miłość do siebie, do drugiego człowieka, do natury. Musimy najpierw zaakceptować siebie, to jacy jesteśmy, uwierzyć w  swoje możliwości i na pewno odniesiemy sukces, a przede wszystkim będziemy szczęśliwi – podkreśla Iwona.


©ObiektywnieTV

Podczas wieczornego spotkania był tort, poczęstunek, muzyka i tańce...Atmosfera sprzyjała typowo kobiecym rozmowom: o modzie, urodzie, czy zdrowiu. -Takie spotkania nas łączą, jesteśmy zadowolone, czujemy się szczęśliwe w tym gronie. -Jest nam bardzo dobrze i razem możemy wiele. -Jest tu moc pozytywnej energii. -Wspólnie spędzamy miło czas. -Nasz salonik to jest idealne miejsce dla kobiet – podkreślały zaproszone panie.


©ObiektywnieTV

Film „13 Twarzy Bogini” niebawem będzie wyświetlony w radomskiej Elektrowni. 


©ObiektywnieTV

autor: Magdalena Gliszczyńska