19:11 / 08.11.2021

Spotkanie autorskie Iwony Tkaczyk i promocja książki 13 TWARZY BOGINI

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV

"13 TWARZY BOGINI"
"Zamień lęk na miłość
cierpienie na radość
a jakikolwiek brak na obfitość"

W dniu 5 listopada 2021 r. w Hotelu Restauracji Nihil Novi w Radomiu odbył się Wieczór autorski Iwony Tkaczyk z okazji wydania książki pt. "13 TWARZY BOGINI" 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV

Zaczęło się w dniu 07.02.2019r. kiedy Iwona Rybińska właścicielka Atelier Christian - Ambasadorka piękna zaprosiła kobiety do swojej firmy, by realizować swój najnowszy projekt SPA dla duszy. Na spotkanie przybyły Kobiety - piękne, mądre, przedsiębiorcze, odważne... eksplozja kolorów, historii, wiedzy, poczucia humoru, dystansu do siebie i świata. Spotkały się w jednym miejscu. To wydarzenie zbiegło się z otwarciem Spa dla Duszy miejsce z potrzeby serca Iwony Rybińskiej.
Oaza spokoju i relaksu dla każdego
*refleksoterapia
*muzykoterapia
*aromaterapia
*sesje oddechowe i medytacyjne
Link do wydarzenia:

Obecnie:

Na zaproszenia Iwony Tkaczyk Hotel Restaurację Nihil Novi w Radomiu w dniu 5 listopada 2021 roku wypełnili przyjaciele i znajomi autorki. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV

Wydarzenie związane było z Wieczorem autorskim Iwony Tkaczyk z okazji wydania książki pt. "13 TWARZY BOGINI" 

Wieczór autorski poprowadziła Edyta Korcz.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV     Od lewej: Iwona Tkaczyk, Edyta Korcz


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV

13 TWARZY BOGINI” to biografia autorki, którą opisała Iwona Tkaczyk na podstawie 13 opowiadań. Książka zaczyna się od rozdziału pt. "Moja historia", a kończy się na rozdziale Bogini wdzięczności i obfitości".... W książce autorka opisuje swoją zawodową ścieżkę: od stworzenia salonu fryzjerskiego i jego utraty, miłości toksycznej, której doznała w małżeństwie, podjęcia decyzji o rozwodzie i utraty wszystkiego, jak sama napisała doświadczyła wielu trudnych sytuacji. Zrozumiała, że kluczem do jakiegokolwiek sukcesu jest wiara i miłość do siebie samej i ciągły rozwój. Dziś Iwona Tkaczyk prowadzi salon fryzjerki Atelier Christian, oraz SPA dla duszy. Jej misją jest pomaganie innym poprzez dodawanie im wiary w siebie. 

Podczas tego emocjonalnego wieczoru Iwonie Tkaczyk kilka pytań w imieniu naszej redakcji zadała redaktorka Magdalena Gliszczyńska

 
©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV                          Od lewej: Magdalena Gliszczyńska, Iwona Tkaczyk

red. -Iwonko jak się czujesz, takie emocje? Najważniejsze - to twój dzień, twoje miejsce, twoje życie. Na to czekałaś o tym marzyłaś.
Iwona -Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.
red. - książka dla kogo jest dedykowana, przede wszystkim kto powinien przeczytać i dlaczego?
Iwona -Myślę, że dla kobiet, dlatego , że ja dostałam nowe życie w prezencie, myślę że każda kobieta też może dostać nowe życie w prezencie, tak jak opisałam "Zamień lęk na miłość, cierpienie na radość, a jakikolwiek brak na obfitość".
red. -13 twarzy bogini, która jest ta prawdziwa?                             
Iwona - Myślę, że wszystkie, ja jestem zmienną, jestem kolorowym ptakiem, każdego dnia wyrażam siebie.
red. -13 to taka symboliczna liczba?
Iwona - Ja myślę że tak
red. -niech tak zostanie. 

Człowiek jest nie tylko tym, czym jest, ale również tym, czym pragnie być.

W wydarzeniu brało udział wielu wspaniałych ludzi, a o oprawę muzyczną zadbał fantastyczny zespół Dotyk Kaszmiru Salon Katowice wybitny i nietuzinkowy muzyk Marcin Urzędowski z Anetą Kotowską koncertem dźwięków perkusjonalii etnicznych. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV     od lewej: Aneta Kotowska, Marcin Urzędowski.

-Mieliśmy przyjemność uświetnić to nietuzinkowe wydarzenie muzyką bębnów, masażem w dźwięku, swoją obecnością. Wibracjami gongów i kryształowych, śpiewających mis wypełniliśmy całą  przestrzeń, a dźwięki naszych terapeutycznych instrumentów mieszały się z zapachem ochronnych kadzideł i unoszącej się w powietrzu miłości... napisał po wydarzeniu Marcin Urzędowski.

Iwona Tkaczyk - nazywa siebie boginią miłości, mistrzynią mądrości  i wewnętrznej mocy. Czuje, że ma do wykonania wyjątkową misję - leczyć ludzkie serca i pomagać im odnajdywać własną drogę do miłości i spełniania.....
 

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV            Iwona Tkaczyk autorka książki pt. "13 Twarzy Bogini"

Podczas wieczoru uczestnicy otrzymali książki pt. "13 TWARZY BOGINI" od autorki z dedykacją i podpisem.  


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV                              Iwona Tkaczyk