14:08 / 20.08.2023

W 24 edycji Konkursu GRANITOWY TULIPAN Kapituła przyznała nominację w 5 kategoriach.

© Granitowy Tulipan

W tym roku po raz 24 zostaną wręczone statuetki „Granitowego Tulipana” dla najlepszych przedsiębiorców ziemi radomskiej. Kapituła Konkursu nominowała 20 firm w 5 kategoriach. Wręczenie nagród obędzie się na uroczystej Gali Biznesu 15 września w Hotelu Rubin. W trakcie wydarzenia zaśpiewa Karolina Leszko, która swym głosem zachwyciła Michaela Bublé

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wieczorze

Konkurs „Granitowy Tulipan”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, jest jednym z najstarszych tego typu inicjatyw w Polsce. Od ponad 20 lat laureatami Konkursu są najlepsze firmy regionu radomskiego, które dzięki odnoszonym sukcesom ekonomicznym, profesjonalizmowi zarządzania i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, wyróżniają się zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Ideą Konkursu jest promocja najlepszych firm ziemi radomskiej, postaw aktywności gospodarczej, innowacyjności oraz wysokiego poziomu oferowanych usług, stanowiących inspirację do dobrego rozwoju firm, a tym samym naszego regionu.

W całej historii Konkursu Kapituła wyłoniła i nagrodziła statuetkami „Granitowego Tulipana” w różnych kategoriach ok. 80 laureatów. Konkurs zyskał duże uznanie zarówno samych uczestników, jak i sponsorów oraz partnerów i na stałe wpisał się do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń w regionie.

W tegorocznej edycji Konkursu „Granitowy Tulipan” Kapituła podjęła decyzję o przyznaniu nominacji w 5 kategoriach.

IW kategorii „Mała Firma” nominacje uzyskały firmy:

Agencja Kreatywna Noble Brand Anna Słopiecka – firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marketingowej w zakresie projektowania graficznego, realizacji filmów promocyjnych, organizacji eventów biznesowych.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Centrum Szkoleniowe Małgorzata Mączyńska Akademia Językowa i Rozwojowa Freedom – firma, która powstała z miłości i pasji do nauczania języków obcych.


© Granitowy Tulipan


© Granitowy Tulipan

Kancelaria Ubezpieczeniowa Łukasz Ciszek – firma, której celem jest pełne i profesjonalne zabezpieczenie finansowe klientów, ich firm, rodzin od nieprzewidzianych zdarzeń losowych.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

NMEDIA Alicja Cichawa – agencja, z którą stworzysz swoją reklamę, materiały i gifty reklamowe, puchary, grawerowane upominki oraz mnóstwo innych rzeczy na każdą okazję.


© Granitowy Tulipan

Obliget Jakub Świniarski – radomska masarnia, w której podtrzymywanie rzemiosła tradycyjnego wytwarzania wędlin kultywowane jest już od trzech pokoleń.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

II. W kategorii „Średnia Firma” nominacje uzyskały firmy:

Apchem Sp.J. – firma, która zajmuje się dystrybucją surowców chemicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN Joanna Gruszka – firma, która jest czołowym liderem na rynku gastronomicznym w regionie radomskim.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

EXCO A2A Polska Sp. z o.o. – multidyscyplinarna sieć działająca w zakresie ekspertyzy księgowej i audytu.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Piekarnia Cukiernia Pastuszka – rodzinna firma z wieloletnią tradycją, dla której najwyższą wartością jest bazowanie na własnych, sprawdzonych recepturach.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Prospeo Sp. z o.o. – firma, której misją jest rozwój klientów przez technologię, wdrażanie systemów informatycznych dla produkcji w oparciu o oprogramowanie Comarch ERP XL.


© Granitowy Tulipan

III. W kategorii „Duża Firma” nominacje uzyskały firmy:

Global Cosmed S.A. – jeden z największych polskich producentów kosmetyków i chemii gospodarczej.


© Granitowy Tulipan

Techmatik S.A. – jeden ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji stalowych form do kostki brukowej i galanterii betonowej.

IV. W kategorii „Debiut” nominacje uzyskały firmy:

AdBrain Film&Ad – firma, która pomaga przedsiębiorstwom w rozwoju poprzez tworzenie reklam wideo i budowanie kampanii marketingowych.


© Granitowy Tulipan

NOVI GROUP Spółka z o.o. – specjalizująca się w produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych pawilonów oraz kontenerów.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Pik Radom – klubokawiarnia, która za dnia serwuje kawę i ciasto, zaś wieczorem i w nocy staje się miejscem spotkań radomian lubiących taniec oraz pozytywną atmosferę.


© Granitowy Tulipan

Stylowo-Piernikowo Katarzyna Czaja – która zajmuje się pieczeniem oraz własnoręcznym zdobieniem pierników we wszystkich wzorach, kształtach.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

V. W kategorii „Produkt Roku” nominacje uzyskały:

Global Cosmed S.A. za markę produktów do prania Sofin.


© Granitowy Tulipan

Ozon Food, właściciel marki Cannabilytics, za innowacyjne i funkcjonalne gryzaki dla zwierząt wzbogacone o konopne substancje aktywne.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Polblat Kopyt Sp.j. za innowacyjny blat produkcyjny z powłoką poliuretanową, dedykowany branży produkcji wyrobów betonowych.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

PS-PROJECT Piotr Szymański, właściciel marki LSbricks, za personalizowane zestawy Lego jako gadżety.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

SK LAB Sp. z o.o., właściciel marki Suplando, za suplement diety Immunoten.


© Granitowy Tulipan

© Granitowy Tulipan

Wręczenie statuetek laureatom Konkursu nastąpi 15 września b.r. w Hotelu Rubin podczas uroczystej Gali Biznesu.

Wydarzenie będzie wspaniałą okazją do integracji całego środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 
Uroczystość uatrakcyjni koncert Karoliny Leszko, która dała się poznać szerszej publiczności w programach typu talent show, na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz zachwycającym występie u boku Michela Bublé.

Partnerem Strategicznym Gali jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, który kolejny raz wspiera wydarzenie.

Tegorocznymi Sponsorami i Partnerami Głównymi są Bank Gospodarstwa Krajowego, Enea Wytwarzanie Sp. z o.o., Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz mBank S.A. W gronie Partnerów wydarzenia w tym roku są Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Gali Biznesu 2023. Zachęcamy również do zareklamowania swojej firmy/marki podczas wydarzenia w formie ekspozycji roll-upu/ścianki i materiałów reklamowych. Informacje o kosztach udziału oraz reklamy dostępne są na stronie https://radomskibiznes.pl/gala-biznesu-2023.

Na zgłoszenia udziału w Gali lub zakupu pakietu reklamowego czekamy do dnia 1 września 2023 r.:

mailowo: izba@radomskibiznes.pl
telefonicznie: 48 384 56 60 (w godz. 8.00-16.00)