16:04 / 17.04.2024

Salon Masażu Esencja Relaksu. Już otwarty!
Salon Masażu "Esencja Relaksu" Już otwarty!

13 kwietnia 2024 roku odbyło się Wielkie Otwarcie Salonu Masażu ,,Esencja Relaksu'' Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego powitania zgromadzonych gości przez właścicielkę salonu Paulinę Rybołowicz. 

Po przemowie nastąpiło oficjalne przecięcie czerwonej wstęgi i zaproszenie uczestników wydarzenia do nowo otwartego lokalu, gdzie zwiedzać można było pełne harmonii i aromaterapii wnętrza gabinetów. Na gości czekały drobne upominki od salonu w przygotowanych wcześniej torbach prezentowych.
Organizatorzy przygotowali również słodki i słony poczęstunek oraz atrakcyjne rabaty na ofertę zabiegową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych gości.

 

W trakcie trwania wydarzenia, gdy pierwsze emocje opadły odbył się mini konkurs wizytówkowy, a do wygrania były atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów wydarzenia. Spotkanie obfitowało w wiele emocjonujących chwil, a uczestnicy nawiązywali wartościowe relacje wymieniając się wiedzą i doświadczeniami.,,Esencja Relaksu'' 
To miejsce, które przeniesie Was do źródła wytchnienia od codziennego stresu dając niesamowite chwile regeneracji docierając do ustabilizowania wewnętrznej harmonii. Salon powstał z miłości do ludzi i tęsknoty za chwilą wytchnienia w zabieganym świecie.Zespół tworzy doświadczona i certyfikowana kadra masażystów i fizjoterapeutów, którzy dbają o indywidualne dobranie terapii dla klienta.
Salon posiada zróżnicowaną ofertą zabiegową z użyciem najwyższej jakości kosmetyków w tym: 
    • Masaż Relaksacyjny
    • Masaż Sportowy 
    • Masaż Leczniczy
    • Zabiegi na ciało 
    • Rytuały na ciało
    • Modelowanie Sylwetki 

Zabiegi wykonywane w salonie mają na celu złagodzenie napięć mięśniowych, stresu, poprawę krążenia krwi oraz ogólnego samopoczucia, a to wszystko przy wykorzystaniu olejków eterycznych o różnych właściwościach zapewniających relaksację i poprawę nastroju.
Specjaliści w ,,Esencji Relaksu'' poprzez odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne dbają również o odpowiednie nawilżenie skóry klienta wykonując peelingi, zabiegi nawilżające, odżywcze i antycellulitowe mające na celu poprawę kondycji skóry i wydobycie naturalnego piękna.Salon posiada również w swojej ofercie zabiegi przy użyciu specjalistycznej aparatury ICOONE LASER MED 2 - najnowszej wersji bestsellerowego masażu podciśnieniowego, który:
    • redukuje cellulit
    • przyspiesza metabolizm komórkowy
    • zmniejsza obrzęki
    • ujędrnia skórę

Salon ,,Esencja Relaksu'' jest jedynym miejscem w naszym regionie gdzie można wykonać zabiegi tym urządzeniem! Serdecznie Zapraszamy do odwiedzania salonu masażu "Esencja Relaksu"
Lokalizacja: Radom ul. Radomskiego 7 lokal 6Kontakt: 
e-mail: recepcja@esencjarelaksu.pl
tel. 574 248 888