11:04 / 28.04.2023

IP-HZR organizuje po raz 24 edycję programu GRANITOWY TULIPAN

 
Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej informuje, że po kilku latach wracamy do organizacji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą „Granitowy Tulipan”.

To już 24. Edycja Programu, który wyłania i nagradza najlepsze firmy regionu radomskiego, które dzięki swoim sukcesom gospodarczym, profesjonalizmowi zarządzania i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, zyskały uznanie w regionie, kraju i za granicą.

Podczas Konkursu doceniane są nowoczesne, innowacyjne technologie, wysoki poziom oferowanych usług i profesjonalizm zarządzania. Dzięki konsekwentnym działaniom przedsiębiorstwa te wpływają na rozwój gospodarczy południowego Mazowsza, odnosząc ponadto znaczące sukcesy w kraju i zagranicą.
Kapituła Konkursu w tym roku nominuje i nagrodzi firmy w 6 kategoriach:
•             Firma Roku (Mała, Średnia, Duża)
•             Produkt Roku
•             Inwestycja Roku
•             Debiut Roku.
 
Wręczenie statuetek Granitowego Tulipana oraz nagród specjalnych nastąpi podczas uroczystej Gali Biznesu w dniu 15 września br. w Centrum Konferencyjno-Bankietowym RUBIN w Starym Kiełbowie 57.

Zapraszamy na udziału w Konkursie!   

Zgłoszenia przyjmuje  Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej do 31 maja br.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe do Konkursu należy:
-  dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną na adres biura IPHZR (prosimy również o przesłanie edytowalnych PDF-ów na adres izba@radomskibiznes.pl )
lub
-  zeskanować lub podpisać elektronicznie i wysłać na adres izba@radomskibizne.pl , w tytule "Konkurs Granitowy Tulipan" (do skanów prosimy również o przesłanie edytowalnych PDF-ów)