17:12 / 16.12.2023

Śniadanie prasowe Roberta Prygla

© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV 


© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV 

Śniadanie prasowe Roberta Prygla.

W piątek tj. 15 grudnia 2023 o godzinie 10. w Radomiu przy ul. Żeromskiego 58 odbyło się śniadanie prasowe. Na spotkaniu pojawili się przedstawiciele radomskich mediów. W trakcie wydarzenia rozmawiano na temat przyszłości stowarzyszenia.

Stało się! Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla, które powołaliśmy wraz z naszym wspaniałym zespołem do życia rozpoczęło dziś oficjalną działalność w nowym lokalu w ścisłym centrum Radomia – ktoś z zaproszonych gości wymyślił nawet nazwę, „Pryglówka”… Mnie się bardzo podoba! 

Ponad pięćdziesięciu zaproszonych gości wspaniałych ludzi kochających Radom i świadczących o swoim mieście ciężką pracą i sukcesami spotkało się przeddzień śniadania z dziennikarzami tj.14 grudnia w Radomiu przy Żeromskiego 58.

-Byli z nami przedstawiciele kultury, sztuki, nauki, show-biznesu, administracji, organizacji społecznych, przedsiębiorców, mediów i wielu innych grup – słowem Radomska estyma. Ludzie, którzy wiedzą czym jest sukces i jak go osiągnąć. Teraz pytanie, czy są wśród nas chęci, aby spróbować o nasze miasto zawalczyć, nie tylko na przestrzeni lokalnej, ale i ogólnopolskiej. Odczarować ten niekorzystny dla nas trend! wspomniał Robert Prygiel.

Nasze spotkanie przebiegło pod hasłem „Radom miasto zwycięzców”, a niestety często o tym zapominamy, że Radom jestem miastem, które napawa dumą powiedział założyciel Stowarzyszenia Inicjatyw Roberta Prygla


© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV 

-Postanowiliśmy, że siedziba naszego stowarzyszenia, nie będzie surową biurową przestrzenią jak to zwykle bywa. Chcieliśmy, aby była to przestrzeń ciepła, aby każdy kto zechce do nas przyjść, czuł się jak w domu… Tutaj przy Żeromskiego 58 będziemy organizowali szereg spotkań z ciekawymi ludźmi, będziemy prowadzili działalność z młodzieżą, ale też grupami wykluczonymi – to dla nas również bardzo ważne. Tutaj będziemy realizowali nasze kampanie na rzecz promocji miasta i jego dobrego imienia. Mamy zamiar trochę namieszać w przestrzeni aktywności społecznej powiedział podczas śniadania z dziennikarzami  Robert Prygiel


© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV 

Chcemy stworzyć reportaż, a być może nawet film dokumentalny o ludziach naszego miasta, żyjących tu i teraz, który każdy będzie podawał w sieci z dumą.
Na ukończeniu jest też potężny projekt o nazwie „Miejskie ogrody przyszłości”, ale szczegóły pozostawimy owiane nutką tajemnicy mówił podczas spotkania przedstawiciel Stowarzyszenia Inicjatyw Roberta Prygla.  


© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV 

-Działań będzie naprawdę dużo, a zespół mamy ambitny. Czujemy, że jest ogromna potrzeba zmian i widzimy, że jest potężne zapotrzebowanie, aby działać. Radomianie chcą się, aktywizować – ale trzeba wyznaczyć kierunek. Słuchać się wzajemnie, motywować i osiągać cele. Tacy właśnie będziemy na zakończenie powiedział Robert Prygiel dodając
-dziękuję, za Państwa obecność na dzisiejszym śniadaniu prasowym. Do następnego razu!