10:02 / 12.02.2024

Robert Prygiel kandydatem na prezydenta Radomia
Robert Prygiel kandydatem na prezydenta Radomia

12 lutego w „Pryglówce” siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Roberta Prygla odbyła się konferencja prasowa na którą zostali zaproszeni mieszkańcy Radomia. Oficjalnie Robert Prygiel ogłosił start w wyborach na prezydenta Radomia.
Zdecydowałem się na start w wyborach, bo tak jak większość mieszkańców miasta widzę potrzebę zmiany – Robert Prygiel


© Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV Słuchać uważnie, działać skutecznie, decydować szybko!


Podczas konferencji Robert Prygiel zapewnił mieszkańców Radomia, że nie jest kandydatem partii politycznej. Będziemy przede wszystkim słuchać mieszkańców - mówił nam kandydat na prezydenta Radomia. „Radom to jest moje miasto, w którym się wychowałem. Wszystko, co mam najpiękniejsze w życiu i co osiągnąłem, to dzięki Radomiowi. To tutaj miałem ten start. Uważam, że Radom może być piękny i dlatego czuję wewnętrzny dług wdzięczności, a to jest moment, żeby go spłacić” - mówił nam kandydat na prezydenta Radomia.

Najważniejszym celem jest dla mnie zaszczepienie w radomianach dumy z ich rodzinnego miasta – Robert Prygiel
„Chciałbym pokazać i zaszczepić w mieszkańcach Radomia dumę, żeby nie wstydzili się tego, że są radomianami. Mamy ogromną, ciekawą historię i nie raz i nie dwa powstawaliśmy z kolan. Ta duma musi być najważniejsza” - mówił nam Robert Prygiel. 

Niebawem poznamy kandydatów do rady miejskiej, którzy będą startowali z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Nowego Prezydenta Radomia Roberta Prygla. Będą to ludzie sukcesu, którzy dużą część swojego życia związali z aktywnością społeczną dla Radomia - mówił nam PrygielEliza Wilczyńska Obiektywnie.info.pl