23:11 / 28.11.2022

ROZWIŃ SWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE - odbyło się bezpłatne szkolenie FIRMY JUTRA w Radomiu.

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Dnia 28 listopada 2022 w Resursie Obywatelskiej przy ulicy Malczewskiego 16 w Radomiu odbyło się bezpłatne szkolenie FIRMY JUTRA.
Szkolenie z programu Firmy Jutra zorganizowane zostało przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Współorganizatorem była Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Na szkolenie zaproszeni zostali przedsiębiorcy mikro i małych i średnich firm, które dopiero chcą rozpocząć sprzedaż lub już sprzedają i chcą dalej rozwijać się w internecie.

Uczestnicy szkolenia mogli otrzymać odpowiedź na pytanie jak rozwinąć swoją firmę na solidnych dokumentach, jak skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie i jak je reklamować. Mogli poznać zalety chmury obliczeniowej.

Uczestnicy szkolenia poznali 6 podstawowych zasad, które objaśnił prowadzący szkolenie Jakub Małacha, doradca Google - Firma Jutra.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

-Strategia
-Komunikacja
-Widoczność
-Analityka
-Reklama
-Chmura  


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Na szkoleniu wyjaśniono, które narzędzia wspierają efektywny rozwój firmy w internecie. Jak można korzystać z narzędzi:
PageSpedd Insights
Google Anallytics
SeamStorm
Gogle Workspace
Google Ads
Lean Canvas
Answer The Public
Google Trens

Po szkoleniu uczestnicy mieli możliwośći wziąć udział w 30 minutowej konsultacji indywidualnej z doradcą Google, na której uzyskali, lub uzyskają spersonalizowane wsparcie odnoszące się wyłącznie do ich biznesów.