13:01 / 19.01.2022

PIERWSZY DIAMENT dla Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o.


Od 1991 roku Business Centre Club organizuje ogólnopolski konkurs „Lider Polskiego Biznesu”, którego celem jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną.  


Konkurs odbywa się w dwóch etapach: 

- w pierwszym firmy ubiegają się o Nominację i Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, 

- w drugim laureaci Złotej Statuetki z lat ubiegłych starają się o Diament do Złotej Statuetki.  
   Liderzy Polskiego Biznesu, to najlepsi z najlepszych. Wyróżniamy i nagradzamy firmy oraz ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną      Firma została nagrodzona przez BCC Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o. pierwszy diament-

- Kluczowe założenia w postaci budowania trwałych relacji oraz współpracy opartej na solidnych fundamentach, przyjęte od momentu powstania spółki umożliwiają stabilne funkcjonowanie ekonomiczne nawet w trakcie tak dużych zawirowań  związanych z pandemią. - mówi Krzysztof Mizera , wiceprezes zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego Budownictwa ŁUCZ-BUD sp. z o.o. (PHUB Łucz-Bud Sp z o o)


www.lucz-bud.com.pl

Usługi budowlane generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa mieszkaniowego, hal przemysłowych, magazynowych, chłodniczych oraz obiektów użyteczności publicznej, handlowych i biurowych. Wykonawstwo na podstawie gotowych projektów oraz wymagań przedstawionych przez klientów. Przedstawicielstwo na terenie województwa mazowieckiego.Tegoroczna Gala Liderów Polskiego Biznesu odbędzie się 29 stycznia

Wydarzenie będzie odbywało się w formie hybrydowej – dla Nominowanych i Laureatów stacjonarnie w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, wszystkich innych zapraszamy na transmisję on-line.