20:06 / 26.06.2023

DYM - Olivia Lucedarska w obiektywie Marity Kowalskiej.

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

W dniu 22 czerwca 2023 roku o godzinie 20.00 w pomieszczeniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4 w Radomiu odbyło się otwarcie wystawy "DYM" zorganizowane przez Stowarzyszenie Paczka Radomskich i Olivii Lucedarskiej.

,,Paczka Radomskich" to grupa osób działających w stowarzyszeniu dla kultury i sztuki w Radomiu !

Olivia Lucedarska -  to absolwentka AWFiS Gdańsk, Szkoły Muzycznej im. Kolberga w Radomiu na kierunku Skrzypce i dyplomowany Trener Tańca Jazzowego (MCKiS Warszawa). Klasa Mistrzowska nadana przez Polską Federację Tańca.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

DYM - Olivia Lucedarska w obiektywie Marity Kowalskiej zapoczątkował cykl spotkań o nieco innym zabarwieniu kulturalnym niż dotychczas. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Organizatorzy przenieśli przybyłych gości w świat fotografii portretowej, ukazującej różne oblicza kobiecej natury.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Autorka zdjęć Marita Kowalska na wystawie przedstawiła fotografie portretową z Olivią Lucedarska.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Marita Kowalska o sobie:
-Jestem mamą, partnerką, nauczycielką, trenerką, kobietą, przyjaciółką, pasjonatką, wsparciem, a czasami iskrą do kłopotów. Od niedawna sobą. Postanowiłam odsłaniać swój potencjał kawałek po kawałku. Do tej pory pomagał mi w tym taniec i ruch. Teraz moją duszę karmię fotografią. Moim priorytetem jest łapanie nie tylko obrazu, ale czegoś co będziecie mieli okazję poczuć na swój własny sposób. Zobaczyć zdjęcie i oczami wyobraźni, dostrzec jego historię.
Dym.. powrót do korzeni.... Kobieta...