10:09 / 11.09.2021

XI WIECZÓR BIZNESOWY Brand Elite - Spotkania z Marką za nami

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Długo oczekiwany XI  Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. "Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!” odbył się 9 września 2021, w Hotelu Rubin, Kiełbów 57. www.hotel-rubin.pl

Wydarzenie poprowadziły organizatorki: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand & Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 

PARTNER: Samorząd Województwa Mazowieckiego
SPONSOR GENERALNY: Nefretete Day Spa

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na rozwój osobisty oraz biznesowy.

Na wstępie  Anna Słopiecka powitała wszystkich przybyłych na XI  edycji Brand Elite - Spotkania z Marką  pt. "Dlaczego nie warto bać się zmian - kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces".


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV            od lewej:    DOROTA WELLMAN prelegentka, Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska organizatorki       

-. Od początku misją wydarzeń Brand Elite, było łączenie ludzi o podobnych wartościach oraz rozwój osobisty i te dwa aspekty w ostatnim czasie nabrały jeszcze większego znaczenia. Pierwszy, czyli spotkania - żywe relacje z drugim człowiekiem, wartość nie do przecenienia. Drugi aspekt - rozwój osobisty, zasoby wiedzy które gromadzimy, pomagają nam znaleźć rozwiązania w sytuacjach wyzwań, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Dlatego wszyscy jak tu jesteśmy doceniliśmy sens naszych spotkań, wiemy o tym, bo nieustannie nas pytaliście o kolejną edycję, byliście z nami, wyczekiwaliście tego momentu, tak jak my, byśmy mogli spotkać się i celebrować ten czas razem, dziękujemy, że jesteście!  powiedziała Anna Słopiecka.


Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz kolejny stał się PARTNEREM wydarzenia Brand EliteW ramach podziękowania za wsparcie i motywowanie do zorganizowania kolejnej edycji organizatorki spotkania Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska wręczyły zarówno Samorządowi Województwa Mazowieckiego, jak i indywidulanie  Rafałowi Rajkowskiemu W-Ce Marszałkowi Województwa Mazowieckiego symboliczne statuetki.
 

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV      Rafał Rajkowski W-Ce Marszałek Województwa Mazowieckiego, Anna Słopiecka, Małgorzata Patynowska

 Wydarzenia Brand Elite wzięły swój początek w Radomiu, a dziś w Hotelu Rubin, reprezentantka Władz Miasta Pani KATARZYNA KALINOWSKA – Zastępca Prezydenta Miasta Radomia oficjalne otworzyła XI edycję Brand Elite - Spotkania z Marką
 

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       KATARZYNA KALINOWSKA – Zastępca Prezydenta Miasta Radomia

Podczas spotkania wprowadzenia dokonała Anna Słopiecka


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       ANNA SŁOPIECKA

 -"Dlaczego nie warto bać się zmian – kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces" Skąd taki tytuł dzisiejszego wydarzenia i tacy a nie inni goście?  / DOROTA WELLMAN 
Tytuł dzisiejszego wydarzenia zaczerpnęliśmy i pożyczyliśmy od Gościa Specjalnego dzisiejszego Wieczoru. jednocześnie dodała Anna Słopiecka - Dorota Wellman - to Kobieta wulkan, której nie trzeba nikomu przedstawiać, bo stworzyła silną markę swojego nazwiska dzięki wyrazistej, niezwykle konkretnej osobowości, eksperckości w swojej dziedzinie, ale też wrażliwości na drugiego człowieka. To kobieta, od której dowiedziałam się, że dojrzała osobowość powinna nie tylko być otwarta na zmiany, ale i GOTOWA na zmiany, co pomagało mi w podejmowaniu wyzwań, z którymi też przyszło mi się mierzyć w czasie pandemii. Jestem dziennikarką z wykształcenia, więc… jest dla mnie niekwestionowanym autorytetem sztuki dziennikarskiej. Doskonale wie czym jest ZMIANA, odnajdywanie się w zmiennych realiach i  podejmowanie ryzykownych decyzji. Miło mi zaprosić na scenę Panią Dorotę Wellman.  
 
Jako pierwsza z prelekcją wystąpiła Dorota Wellman.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       Dorota WELLMAN prelegentka.

Wspólne zdjęcie z Dorotą WELLMAN.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       Wspólne zdjęcie z Dorotą Wellman..

Małgorzata Patynowska zapowiedziała wystąpienie KLAUDII KOWALIK


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       Małgorzata Patynowska organizatorka
.
mówiąc o niej - to założycielka Warsaw Music Academy, wokalistka, muzykolog, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki. Klaudia wydała dwa albumy jazzowe, nagrane we współpracy z amerykańskim muzykiem i kompozytorem Stanem Breckenridge. W lipcu tego roku, dzięki współpracy z wytwórnią Universal Music Polska, artystka wydała swój autorski singiel pt. ”Tęsknię”. Koncertowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji oraz wielu innych krajach. Jest również laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali wokalnych. Z miłości do muzyki i edukacji obejmującej zakres tej dziedziny Klaudia postanowiła otworzyć profesjonalną, prywatną szkołę muzyczną - Warsaw Music Academy w Warszawie.

KLAUDIA KOWALIK wystąpiła ze swoim najnowszym singlem "Tęsknię".


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       KLAUDIA KOWALIK.

Drugą prelekcję podczas XI  Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” wygłosił ANDRZEJ ŚMIECH, którego zapowiedziała Anna Słopiecka - Miło mi zapowiedzieć drugiego PRELEGENTA naszego spotkania. Executive Coach i Trener Przywództwa z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze Zarządzania Sprzedażą oraz Rozwoju. Od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla firm i klientów indywidualnych. Jest członkiem Rady Coachów FORBESA oraz Izby Coachingu w Polsce. Jak sam o sobie mówi jest genetycznie obciążony uśmiechem, bo nazwisko zobowiązuje Zapraszamy Andrzeja Śmiecha, który dziś wprowadzi nas w świat zmiany osobistej, Andrzeju zapraszam.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       ANDRZEJ ŚMIECH prelegent
 
Na zakończenie spotkania już tradycyjnie odbyła się prezentacja Sponsorów którzy przekazali Gościom firmowe upominki:

Nefretete Day Spa


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV       Nefretete Day Spa.

Małgorzata Janas – Artystyczne Szycie Firan


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV      Małgorzata Janas Artystyczne Szycie Firan.

oraz Agencja Kreatywna Noble Brand, Fundacja Dobry Duszek. 
W części networkingowej, uczestnicy spotkania nawiązywali nowe kontakty, wymieniali się wiedzą, doświadczeniami oraz częstowali się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Restaurację Hotelu RUBIN oraz PARTNERÓW

Podczas wydarzenia uczestnicy spotkania mogli NABYĆ CEGIEŁKI w dobrowolnej kwocie, wspierające projekt edukacyjny dla dzieci szkolnych z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. 
Wszystko po to by wyrównać ich szanse, dodać skrzydeł, wzmocnić poczucie wartości i świadomości, że "nauka to potęgi klucz".