14:04 / 09.04.2024

Ruszył Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Granitowy Tulipan.
Ruszył Konkurs o Nagrodę Gospodarczą "Granitowy Tulipan". To już 25. edycja Programu, który wyłania, nagradza i promuje najlepsze firmy regionu radomskiego.

Celem Konkursu jest promocja najlepszych firm regionu radomskiego, które dzięki odnoszonym sukcesom gospodarczym, profesjonalizmowi zarządzania i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, wyróżniają się zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Jego zadaniem jest też kształtowanie pozytywnego gospodarczego wizerunku miasta Radomia i regionu radomskiego. 

Skład Kapituły 25. edycji Konkursu „Granitowy Tulipan”:
Łukasz Białczak Prezes IPHZR Przewodniczący Kapituły, Urszula Miśkiewicz Dyrektor biura IPHZR Sekretarz Kapituły,
Katarzyna Wielocha Wiceprezes Zarządu IPHZR, Janusz Trojanowski Wiceprezes Zarządu IPHZR, Katarzyna Russ Sekretarz Zarządu IPHZR, Przemysław Balmowski Członek Zarządu IPHZR, Roman Najduchowski Członek Zarządu IPHZR, Michał Rdzanek Członek Zarządu IPHZR, Radosław Trzosek Członek Zarządu IPHZR, Monika Bankiewicz Członek Zarządu IPHZR

Kapituła Konkursu w tym roku nominuje i nagrodzi firmy w 6 kategoriach:
Firma Roku (Mała, Średnia, Duża)
Produkt Roku
Inwestycja Roku
Debiut Roku.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 czerwca br.  podczas Gali Biznesu. 
Szczegóły wkrótce!
 
Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej zaprasza do udziału w Konkursie!  Wszystkie informacje: https://radomskibiznes.pl/konkurs-granitowy-tulipan .
Katalog firm nominowanych w 24. edycji Konkursu: https://radomskibiznes.pl/katalog 
Relacja z wręczenia nagród 24. edycji Konkursu podczas Gali Biznesu w 2023 r.: https://radomskibiznes.pl/gala-2023 

Konkurs „Granitowy Tulipan” od ponad 25 lat wyłania i nagradza najlepsze firmy regionu radomskiego, które dzięki swoim sukcesom ekonomicznym, profesjonalizmowi zarządzania i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, zyskały uznanie w regionie, kraju i za granicą. 

Podczas Konkursu doceniane są nowoczesne, innowacyjne technologie, wysoki poziom oferowanych usług i  profesjonalizm zarządzania. Dzięki konsekwentnym działaniom przedsiębiorstwa te wpływają na rozwój gospodarczy Południowego Mazowsza, odnosząc ponadto znaczące sukcesy w kraju i zagranicą.