20:04 / 13.04.2019

IP-H ZR i BCC zorganizowały spotkanie nt. Kształtowanie polityki innowacyjnej Mazowsza w kontekście nowej perspektywy finansowej.

© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

W dniu 11 kwietnia 2019 roku w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu, ul. Kopernika 1 odbyło się spotkanie na które zaprosił przedsiębiorców  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Business Centre Club Loża Radomska oraz Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej.
Tematem spotkanie dla przedsiębiorców było kształtowanie polityki innowacyjnej województwa w kontekście nowej perspektywy finansowej UE 2021-2027.
Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego wraz z przedsiębiorcami zastanawiali się nad tym jak zmienić Regionalną Strategię Innowacji dla Mazowsza, aby lepiej dopasować ją do potrzeb firm w kontekście nowej perspektywy finansowej UE. 


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Przybyłych przedsiębiorców przywitali Łukasz Białczak Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Ziemi Radomskiej i Anna Słopiecka Sekretarz Loży Radomskiej Business Centre Club.
Otwarcia spotkania dokonała i spotkanie poprowadziła Aleksandra Szwed - Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich.


© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Prezentację na temat Inteligentnych Specjalizacji Mazowsza przedstawił Piotr Dylewski - Wydział Rozwoju i Zarządzania Regionalną Strategią Innowacji.
Następnie odbyła się dyskusja na wyżej wymieniony temat. Podczas dyskusji padały pytania przez uczestników spotkania między innymi: Jak rozwijać inteligentną specjalizację Mazowsza? W jakim kierunku rozwijać proces przedsiębiorczego odkrywania? na które odpowiadała Aleksandra Szwed
 Spotkanie zakończyło się  Networkingiem.

© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Adam Dziedzic