15:05 / 29.05.2018

Odbył się dzień otwarty w Perfekt Fit & Beauty

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

W dniu 25 maja 2018 w Perfekt Fit Studio treningu Personalnego w Radomiu przy ul. Głównej 11 odbył się dzień otwarty pod hasłem Perfekt Fit & Beauty.


Na uczestników czekało moc atrakcji takich jak: wykłady, warsztaty, zabiegi na dłonie, nauka makijażu dziennego,  porady pielęgnacyjne, profilaktyka i nauka samobadania piersi, a to wszystko przy kawie, ciastku i cateringu który zapewniła Restauracja Główna 9. 

Wykłady tematyczne poprowadziły:
-  "Jak ważna jest pielęgnacja" - Anna Szymańska Niezależny Dyrektor Sprzedaży MARY KAY.
- "Profilaktyka i nauka Samobadania piersi poprowadziła Magdalena Smolarska - doradca zawodowy w CKZiU

- "O aloesie, relaksie, zdrowiu i urodzie" - Lidia Krzyżyk-Chrząstek socjolog medycyny, promotor zdrowia, właściciel firmy ALOES Forever Lidia Chrząstek.

©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

W tym samym czasie na tarasie odbywał się maraton rowerowy a na jego uczestników czekały upominki od firmy Fightsports.pl.  


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

W tym dniu można było również skorzystać w promocyjnych cenach z zabiegów na twarz Thalgo oraz treningów personalnych w tym treningu elektrostymulacji mięśni - EMS.
"Trening EMS to doskonała propozycja dla osób, które chcą ukształtować swoje ciało, zadbać o szczupła i zdrową sylwetkę. Wpływa on bowiem na: Redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, poprawę kondycji fizycznej, budowanie masy mięśniowej a także na łagodzenie bólów kręgosłupa.  Urządzenie to sprawia, że trening staje się krótszy, generuje większy wydatek energetyczny oraz jest o wiele bardziej efektywny. Taki 30 minutowy trening zastępuje 3 godzinny trening na siłowni a efekty są widoczne już po 4 sesjach" - mówiła Monika Żukowska 


©Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl

Adam Dziedzic