01:12 / 15.12.2019

CMG KIDS GIRLS RADOM Mistrzami Świata Formacji Latynoamerykańskich WDC AL w Krakowie.

© CMG
 
Mistrzostwa Świata Formacji Latynoamerykańskich WDC AL w Krakowie należały do radomskich tancerzy. Pomimo, że był to piątek, 13 grudnia 2019 r., był to jeden z najszczęśliwszych dni dla tancerzy z Akademii Tańca CMG prowadzonej przez Monikę i Cezarego Gruszków. 


 
© CMG

Najmłodsza formacja CMG Kids została Vice - Mistrzem Świata w kategorii formacji latynoamerykańskich do 13 roku życia.
 
Tytuł Mistrza Świata WDC AL Latynoamerykańskich Formacji Dziewczęcych, w kategorii poniżej 16 lat, trafił do formacji CMG Kids Girls.
 
Rodzice formacji CMG Kids napisały do redakcji portalu Obiektywnie.info.pl:

-Młodzi tancerze nie mogli powstrzymać łez, ale były to łzy szczęścia, gdyż ten wieczór należał właśnie do nich. Debiut młodych tancerzy w tak prestiżowej imprezie był jak najbardziej udany!
Pomimo tak młodego wieku tancerze godnie reprezentowali Radom. My, jako rodzice gorąco wierzymy, że jeszcze nie raz będziemy mogli kibicować naszym dzieciom, w których jest ogromny taneczny potencjał.

 

© CMG
 
-Wiemy, że przed nimi jeszcze dużo pracy, wiele godzin treningów, zaangażowania i poznawania tajników sztuki tanecznej. W tym miejscu, słowa uznania kierujemy do trenerów formacji Państwa Moniki i Cezarego Gruszków i Marka Michalkiewicza. Gratulujemy także zwycięstwa formacji CMG Black Music. 


 
© CMG

-Jako rodzice zawsze będziemy wspierać nasze dzieci, kibicować im z całych sił, jeździć na wszystkie turnieje, dbać i troszczyć się o ich taneczny i duchowy rozwój. Nie jesteśmy w stanie opisać radości i emocji, gdy podziwiamy własne dzieci na parkiecie. Serca nam pękają z dumy. Dzisiaj, większość z nas zapewne nie może mówić, bo doping był niesamowity. Ale to nie ma dla nas znaczenia. Nie liczą się żadne ponoszone przez nas wyrzeczenia. Ważne jest, że pomagamy rozwijać pasje naszych dzieci i kształtujemy ich charaktery. 


 
© CMG

Dziękujemy Wam nasi Mistrzowie za te cudowne chwile, za „Mazurek Dąbrowskiego” i łzy szczęścia.
 
W imieniu tancerzy i rodziców formacji CMG Kids 

Katarzyna Sławińska