21:10 / 15.10.2018

Wyjątkowa Ósma edycja Wieczoru Biznesowego Brand Elite - Spotkanie z Marką.pt. Nie walcz - NAWIGUJ

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic
Ósma edycja Wieczoru Biznesowego Brand Elite - Spotkanie z Marką po raz kolejny udowodniła jak istotna jest integracja osób prowadzących firmy. Jeszcze większa frekwencja uczestników, miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się uczestnikom  podczas takich spotkań. Po raz kolejny event z cyklu Brand Elite - Spotkania z Marką, organizowany przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska, spełnił swoją rolę w 100%.


W dniu 12 października (piątek) odbył się Wieczór Biznesowy pt. "Nie walcz - NAWIGUJ. Lider, Zespół, Strategia" w Restauracji, Hotel KARO, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: Klaudia Pingot - kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP oraz Roman Polko - Generał, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania.

Wydarzenie poprowadziły oeganizarorki: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand & Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 
Jako pierwszy z prelekcją wystąpił Roman Polko, który poruszył następujące tematy: LIDER, czyli kto? Jak kształtować w sobie cechy przywódcze i co to znaczy być liderem? przedstawiając na podstawie swojej jednostki GROMU np.: Dlaczego z dwóch żołnierzy zawsze jeden jest dowódcą?,  Zespół i lider - kiedy razem, a kiedy osobno?, Motywować i nie demotywować - co powoduje, że Twoim ludziom chce się chcieć?,  Zanim przyjdą wątpliwości czyli o zaletach szybkiego podejmowania decyzji, Czy lider w kryzysie może sobie pozwolić na przeżywanie emocji?, Kształtowanie kultury organizacji uczącej się i ducha zespołu ("esprit de corps"),  


Po prelekcji wyświetlony został film prezentujący efekty i korzyści jakie płyną z uczestnictwa w spotkaniach Brand Elite dla Uczestników tych wydarzeń. Pokazani zostali Bohaterowie Brand Elite, którzy opowiedzieli o tym jaki wpływ mają te spotkania na rozwój osobisty, wizerunkowy i biznesowy.
Jednym z uczestników filmu był Adam Dziedzic - właściciel portalu Obiektywnie.info.pl.
- "Chcę z Państwem podzielić się anegdotą sprzed dwóch lat. Po jednym z takich eventów jak dzisiejszy Brand Elite Spotkanie z Marką, podczas przypadkowego spotkania z Anną Słopiecką i Małgorzatą Patynowską w luźnej rozmowie spontanicznie powiedziałem. Najwyższy czas, żebym stworzył swoją markę, chodzi mi po głowie własny portal internetowy, którym głównym przekazem informacji  będą zdjęcia i filmy. Pod jaką nazwą chciałbyś mieć ten portal. odpowiedziałem szybko Obiektywnie, z kojarzył mi się z obiektywem aparatu fotograficznego. Dziś ma inne znaczenie Obiektywnie bo zatrzymanie w kadrze wydarzeń, eventów, sytuacji w danej chwili. Realizacji podjęła się innowacyjna firma Noble Brand Anna Słopiecka. Opracowała projekt portalu według moich pomysłów, w bardzo szybkim czasie został on uruchomiony w internecie i do dnia dzisiejszego z tą firmą współpracujemy. Dziękuję Annie Słopieckiej właścicielce Agencji Kreatywnej Noble Band, bo bez niej prawdopodobnie, ten portal by nie zaistniał, a dziś jest to dynamicznie rozwijający się , odwiedzany przez ponad 60 tysięcy osób miesięcznie".

Następnie wystąpiła z prelekcją Klaudia Pingot.  Tematyką wystąpienia było: wystąpienie edukacyjno - motywacyjne, z dużą dawką poczucia humoru oraz praktycznej, psychologicznej wiedzy.
Najbliższe lata naszego życia jeszcze bardziej przyspieszą. Nie tylko będziemy musieli nauczyć się skutecznie zarządzać zmianą w swoim życiu rodzinnym, biznesie, karierze, ale także będziemy musieli nauczyć się zarządzać niepewnością. Ostatnia dekada należała do tych, którzy skutecznie się uczyli, najbliższe lata będą wymagać od nas, abyśmy skutecznie się oduczali - pewnych nawyków myślenia i zachowań.
Klaudia Pingot - SpecBabka opowiedziała o tym, w jaki sposób wpływać na swój umysł i ciało, jak rozwijać swoją inteligencję społeczną i kreatywne myślenie, jak przestać się bać. Prelegentka powoła się na życiowe case studies a przykłady najnowszych badań psychologicznych przeplatała ciekawym storytelligiem. Zostały poruszone zagadnienia związane z własną efektywnością, budowaniem dojrzałych relacji i pozytywnym wywieraniem wpływu, tak na innych, jak i na siebie.


Wydarzenie miało wymiar charytatywny.
Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach społecznej odpowiedzialności, stał się równocześnie Darczyńcą akcji dożywiania dzieci prowadzonej przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem "Dobry + Duszek = Pełny Brzuszek". Fundacja Dobry Duszek przedstawiła swój nowy projekt, jakim jest FUNDUSZ STYPENDIALNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, pt. „Cegiełka dla Orzełka”.  Istnieje możliwość licytacji wartościowych przedmiotów na https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=4591&order=bcd , z których dochód zostanie przeznaczony na ten szczytny cel.

W części networkingowej była możliwość, nawiązywania nowych wartościowych kontaktów, wymianę wiedzy, doświadczeń oraz pyszny poczęstunek. podczas części networkingowej, stworzony został kącik atrakcyjnych grantów od Partnerów wydarzenia na rzecz nowego projektu edukacyjnego Fundacji Dobry Duszek w Radomiu, pt. „Cegiełka dla orzełka”.  Licytowano atrakcyjne przedmioty (produkty, usługi) przekazane na ten cel. 

Sponsorem Generalnym było Nefretete Day Spa. Patronat honorowy na wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia - Radosław Witkowski. Spotkanie odbyło się również dzięki zaangażowaniu i współpracy z Wydziałem Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej. Patronat Biznesowy objęli: Business Centre Club Loża Radomska, Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej.
Adam Dziedzic