10:02 / 13.02.2024

VISUAL CONCERT w Radomiu Podróż z muzyką filmową i epickąVISUAL CONCERT w Radomiu
Podróż z muzyką filmową i epicką
17 lutego o godz. 18.00 w Radomskim Centrum Sportu odbędzie się kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej. Organizator Visual Production zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Krzysztof Iwaneczko, Beata Bielska.

Ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru (pod kierownictwem chórmistrza Teatru Wielkiego w Poznaniu Mariusza Otto) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru 

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Król Lew czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.
Czas trwania koncertu: 1h 50m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.
VISUAL CONCERT Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z WIZUALNĄ PODRÓŻĄ PO ŚWIECIE

Promocja: Tylko w dniach 13-14.02.2024 KUP BILETY 15% TANIEJ. 
WPISZ KOD: ZAKOCHANI
Materiały Promocyjne: Visual Production 

Eliza Wilczyńska