23:03 / 05.03.2024

TRUNK SHOW w świecie mody DeVu Diany Walkiewicz
TRUNK SHOW w świecie mody 
DeVu Diany Walkiewicz

3 marca 2024 r. o godz. 12.00 w cudownych wnętrzach Pałacu Domaniowskiego odbyły się Luksusowe Targi Branżowe TRUNK SHOW DeVu, których organizatorem była Diana Walkiewicz.

                         Magiczna podróż z DeVu

Ten niezapomniany dzień pełen atrakcji! pozostanie na długo w pamięci uczestników TRUNK SHOW DeVu. Tu marzenia o wymarzonym weselu nabrały kształtu! Zobaczyliśmy ekskluzywny pokaz mody najnowszych kolekcji znanych marek: sukni ślubnych DeVu i eleganckich garniturów Pako Lorente. Sukni wieczorowych, garniturów oraz kreacji dla małych księżniczek. Poznaliśmy ekspertów z branży ślubnej: od dekoracji kwiatowych i najnowszych trendów dekoracyjnych, zobaczyliśmy pokazy najmodniejszych stylizacji fryzur i makijaży, biżuterii i akcesoriów ślubnych.
                                                   
                               

                                                 © Adam Dziedzic / Obiektywnie.info.pl / ObiektywnieTV  

Uczestnicy mogli porozmawiać z fotografami i kamerzystami w jaki sposób uwiecznić Swój wymarzony dzień. Podczas targów odbyły się również spotkania z właścicielami poślubnych aut, najlepszymi DJ-ami, wodzirejami, zespołami muzycznymi i artystami wokalnymi. Jedną z atrakcji była również możliwość skorzystania z masażu tajskiego – doświadczając luksusowych zabiegów, opalanie natryskowe, wyjątkowe słodkości czy ścianka 360. 

O przepiękne chwile w trakcie pokazu oprawę muzyczną zapewnili min.: TRIO: Ania, Kowalczyk, Maja Miśkowiec, Jan Tarkowski. Wokalistka i gitarzystka: Natalia Wilczek, perkusista: Marcel Dzięciołowski.


                                                  

Eliza Wilczyńska 
Adam Dziedzic