22:06 / 18.06.2024

Radom Miastem Przemysłu Przyszłości: Bezpłatne Szkolenia dla Sektora MŚP
Radom Miastem Przemysłu Przyszłości: Bezpłatne Szkolenia dla Sektora MŚP!

Startup Academy wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) na cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu "Radom Miastem Przemysłu Przyszłości". To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak nowoczesne technologie i innowacje mogą zrewolucjonizować Twój biznes!

W trakcie warsztatów, które odbędą się w siedzibie Izby przy ul. Rwańska 8, eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak AI może wspierać codzienne działania w Twojej firmie, jak generować przełomowe innowacje oraz jak skutecznie pozyskiwać finansowanie na ich wdrażanie.

Dołącz i weź udział w szkoleniach, które mogą odmienić przyszłość Twojego przedsiębiorstwa:
28 czerwca 2024 r. "Wykorzystanie AI w nowoczesnym przedsiębiorstwie"
    • Prowadzący: Wiktoria Drozd, CEO Digital Heart
    • Dowiedz się, jak AI może automatyzować procesy i zwiększać efektywność Twojej firmy. Naucz się komunikować z AI i wykorzystać jej potencjał w praktycznych ćwiczeniach.
23 lipca 2024 r. "Generowanie innowacji w przedsiębiorstwie"
    • Prowadzący: Michał Misztal, CEO Startup Academy
    • Odkryj tajniki tworzenia innowacji, które zapewnią przewagę konkurencyjną na rynku. Zdobądź narzędzia i strategie, aby wdrażać nowatorskie pomysły i stać się liderem innowacji.
5 sierpnia 2024 r. "Finansowanie Innowacji"
    • Prowadzący: Michał Misztal, CEO Startup Academy
    • Poznaj możliwości uzyskania dofinansowania i instrumenty finansowe dla innowacji. Zrozum, jak działają i które z nich najlepiej wspomogą Twoje innowacyjne projekty.
Dodatkowo, uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych usług analizy innowacyjności metodą IHC i doradztwa, w tym audytów technicznych i technologicznych linii produkcyjnych.
Metoda IHC obejmuje analizę porównawczą (benchmarking) z innymi przedsiębiorstwami i wywiad z przedstawicielami Twojej firmy. Ekspert moderator zbiera informacje w sześciu kluczowych sekcjach, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące analizy potrzeb klientów, zarządzania procesami innowacji i komercjalizacji nowych produktów. Firmy otrzymują rekomendacje usprawnień od eksperta, co stanowi podstawę do kompleksowej usługi doradczej. Kompleksowa usługa doradcza będzie celowana. Przykładowo w skład takiej usługi może wchodzić audyt techniczny/ technologiczny linii produkcyjnej, albo audyt może odpowiadać na pytania co zmienić w firmie żeby ją dostosować do GOZ. Jak wdrożyć założenia przemysłu 4.0, robotyzację i inne. 

Jak się zapisać? 
Odwiedź naszą stronę internetową:
lub skontaktuj się bezpośrednio z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej:
tel: 48 384 56 60
e-mail: izba@radomskibiznes.pl

Dołącz do grona przedsiębiorców sektora MŚP, którzy już dziś inwestują w przyszłość swojego biznesu!
Zadanie publiczne pn.: „Radom miastem przemysłu przyszłości” zostało dofinasowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.