BIZNES \ EVENTY
Pokaz kolekcji Marzeny Chełmińskiej na Zamku Królewskim w Chęcinach zachwycił nie tylko panie ale także panów.
Podczas XX jubileuszowego Festiwalu OFF Fashion odbył się 11 maja 2018 roku pokaz mody w średniowiecznej scenerii na Zamku Królewskim w Chęcinach.
© Adam Dziedzic - Obiektywnie.info.pl
Podczas XX jubileuszowego Festiwalu OFF Fashion odbył się w dniu 11 maja 2018 roku pokaz mody w średniowiecznej scenerii na Zamku Królewskim w Chęcinach.
W piątkowy wieczór Zamek Królewski w Chęcinach na kilka godzin zamieni się w wybieg dla modelek i modeli.
Rozpoczął się pokazem mody projektantki Marzeny Chełmińskiej. Marzena Chełmińska to właścicielka dwóch firm c#ełmińska oraz www.sens-fashion.pl /przyp. red/.
To był pokaz, niepowtarzalny i wyjątkowy. Marzena Chełmińska zaprezentowała kolekcję inspirowaną Polą Negri. Było to połączenie przedwojennego stylu i nowoczesnej mody.
Projektantka stworzyła kreacje, które zachwyciły nie tylko panie ale także panów, którzy przybyli na pokaz. Całość utrzymana była w kolorystyce czerń - srebro. Patrząc na kreacje widziało się prawdziwą kobiecość - podkreślone kształty, zwiewność i subtelność.
W piątek w Chęcinach kolekcję Marzeny Chełmińskiej inspirowaną średniowieczną scenerią na nietypowym wybiegu zaprezentowały finalistki Miss Ziemi Radomskiej.
"Inspiracją dla mnie była nasza pierwsza polska aktorka, która podbiła Hollywood. Była to Pola Negri. Jednocześnie kreacje, które zaprezentowały piękne modelki były dostosowane do atmosfery tego wyjątkowego miejsca - zamku w Chęcinach" - mówiła Marzena Chełmińska - projektantka pochodząca z Radomia.
W przerwie między pokazami wystąpił Norbi wspólnie z Monika Jarosińską.
Swoją kolekcję strojów wieczorowych zaprezentował również Mariusz Przybylski.
"Nie ukrywam, że dla Chęcin to wielkie wydarzenie, które wiąże się z szeroką promocją perełki województwa świętokrzyskiego, jaką jest Zamek" – mówił , Robert Jaworski - Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny
Adam Dziedzic
Zobacz inne Artykuły w kategorii








