20:12 / 10.12.2019

Pod nowym adresem uroczyście otwarto Butik SZAFIRKOWO

© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

"Jesteś moim ideałem"

W dniu 4 grudnia 2019 roku odbyło się otwarcie butiku SZAFIRKOWO pod nowym adresem.

Butik usytuowany jest w centrum Radomia przy ul. ŻEROMSKIEGO 49 W BRAMIE (BRAMA naprzeciwko Restauracji "Pod Kasztanami", przechodnia do Urzędu Miasta). 


Właścicielką butiku "Szafirkowo" jest Roksana Kozieł, miłośniczka piękna. Projektantka stworzyła swoje miejsce, gdzie klientki mogą kupić coś dla siebie, czuć się naprawdę dopieszczone, bo Pani Roksana stawia na jakość usług oraz obsługę na wysokim poziomie.

W dniu otwarcia właścicielka zaproponowała super rabaty 20% na wszystko.

W tym dniu klientki, które przybyły by świętować otwarcie nowego miejsca butiku, właścicielka częstowała szampanem, był również okazyjny tort.

Roksana Kozieł 27 letnia projektantka, ukończyła sześcioletnią Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Radomiu z tytułem Artysta /Plastyk na kierunku Tkanina artystyczna. Następnie Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym na Wydziale Sztuki na kierunku Wzornictwo.

W czerwcu 2018 otworzyła swój własny Butik "Szafirkowo", który powstał jak mówiła projektantka z miłości i pasji do Mody!.

-Pomysł na nazwę marki został zainspirowany ulubionymi kwiatkami "szafirkami",  które oprócz pięknego koloru mają również znaczenie "Jesteś moim ideałem" Pani Roksana Kozieł w swojej pracy kieruje się tym!!© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   Właścicielka BUTIKU SZAFIRKOWO w Radomiu.

-Panie redaktorze pragnę aby każda kobieta wychodząc z mojego Butiku "Szafirkowo" poczuła się ideałem! Aby wyglądała po prostu zjawisko. Dbamy o każdy szczegół dobieramy, doradzamy i projektujemy.

-Ukończyłam wiele kursów u znanych Modystek !  Ciągle się rozwijam i tworzę.


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  Ręcznie robione - toczki i fascynatory.

-Jestem jedyną projektantką ręcznie robionych ozdób i biżuterii w pojedynczych egzemplarzach w Radomiu. Projektuję i wykonuję eleganckie, unikatowe, ślubne OZDOBY NA GŁOWĘ. toczki, fascynatory mówi właścicielka butiku i projektantka Roksana Kozieł.

-Moja pasja do Fascynatorów, Toczków zrodziła się już na początku studiów i trwa do dziś! Odkąd pamiętam byłam zakochana w biżuterii dodatkach i ciężkiej ręcznej pracy zdradza Pani Roksana i dodaje -Uwielbiam wykonywać ozdoby do Ślubu! Chrztu! Komunii. Wszystkie moje prace można zobaczyć w nowym Butiku Szafirkowo Radomiu przy ulicy Żeromskiego 49 w bramie.

 Można tam nabyć wszystko czego potrzebuje kobieta.


© Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  Nowe miejsce butiku SZAFIRKOWO

Dziękuję za rozmowę i trzymam kciuki za zawodowy sukces.

Adam Dziedzic