13:03 / 09.03.2020

ODKRYJ SWOJE TALENTY - Małgorzata Trzaskowska uczestniczyła w Rodzinnych Warsztatach Rękodzielniczych w Zwoleniu.

©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic


W sobotnie popołudnie 7 marca 2020 w Kinie Świt w Zwoleniu odbyły się "Rodzinne Warsztaty Rękodzielnicze z ciekawym człowiekiem. Gościem specjalnym była Małgorzata Trzaskowska, mówca motywacyjny.

Podczas prelekcji gość specjalny Małgorzata Trzaskowska opowiadała dzieciom, opierając się kadrami zdjęć o swojej pracy jako trener motywacyjny. 
"Odkryj swoje talenty"  - to temat, który rozwinęła podczas spotkania z uczestnikami warsztatów.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic     MAŁGORZATA TRZASKOWSKA, MÓWCA MOTYWACYJNY.

Małgorzata Trzaskowska powiedziała między innymi, że ważną rolę w tym zakresie mają rodzice, którzy powinny obserwować swoje dzieci, uczyć ich wytrwałości, doceniać dzieci, ale nie oceniać. Dostrzegać sukces, zachęcać i wspierać.

Warsztaty przygotowała i poprowadziła Iwona Nędzi.


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  WARSZTATY PROWADZŁA  IWONA NĘDZI.

Zamysłem w tworzeniu tych wydarzeń przez Dom Kultury w Zwoleniu jest przedstawienie i promowanie lokalnej społeczności osób wyjątkowych, zdolnych i utalentowanych. Uczestnicy spotkań z ciekawymi ludźmi mają okazję poznać bardzo interesujące postacie związane ze Zwoleniem. Poznać ich zawody, bezpośrednio z nimi porozmawiać, czy też uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. 


©obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic   PAMIĄTKOWE Z DJĘCIE Z MAŁGORZATĄ TRZASKOWSKĄ.


Dotychczas gośćmi SPOTKANIA Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM byli: Arkadiusz Sulima i Marcin Płachta, Karolina Bednarczyk, Zbigniew Jurek, Paulina Maziarz, Piotr Grabała, Monika Jargot-Kędzierska oraz Ewa BIelecka,  Zdzisław Kwapiński.