20:07 / 03.07.2024

NIKI Pierwszy Koncert Artystki Jam Session w MCSW Elektrownia
NIKI Pierwszy Koncert Artystki 
Jam Session w MCSW Elektrownia

28 czerwca 2024 r. o godz. 19.30 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu w ramach wydarzenia Jam Session – Kobiety I Strefa Komfortu jedną z artystek była NIKI. Nikola Zielińska wystąpiła z zespołem ze swoim pierwszym koncertem w składzie:  NIKI – wokal, Maciej Guzik – perkusja Bartek Bochenek – gitara, Michał Andrzejewski – instrumenty klawiszowe.
NIKI 
Wyjątkowa wokalistka młodego pokolenia, kompozytorka, instrumentalistka i autorka tekstów. Niesamowicie zdolna artystka pełna pasji, która swoją energią muzyczną zaskarbiła już serca fanów. Jej charakterystyczny image przykuwa uwagę – uwielbia kolor fioletowy. Jak sama mówi o sobie „Często nie rozumiem własnych uczuć i wtedy siadam do zeszytu, długopisu i instrumentu. Zaczynam pisać i czuję się wtedy jakbym wreszcie wyrzucała swoje emocje. Gdy piosenkę wypuszczam w świat czuję, jakbym się wreszcie wygadała, a najlepszą częścią wydawania muzyki są wiadomości słuchaczy - NIKI, czuję to samo. - właśnie wtedy i tylko wtedy czuję się zrozumiana.”  NIKI cieszy się bliską więzią ze słuchaczami. 

Otwarcie Jam Session przez dyrektora artystycznego Łukasza Rudeckiego


Repertuar

Na swoim koncie ma już nie mały dorobek artystyczny. W 2021 roku zadebiutowała utworem „Zimno Tutaj”, kolejnym był „Mój Kwiat". Najnowsze utwory artystki do których nagrała profesjonalne klipy to:nowszy klip
Słodkie Nadzieje” 50 tyś. wyświetleń YouTube + Spotify
„To Będzie Błąd!” 43 tyś. wyświetleń YouTube + Spotify gra w Radiu ESKA
„Co Ze Mną Będzie?” 50 tyś. wyświetleń YouTube + Spotify gra w Radiu ESKA
„Amnezja” 19 tyś. Wyświetleń YouTube + Spotify 

Utwory są połączeniem nowoczesnych brzmień z brzmieniami lat 80 w których  królują żywe instrumenty, które NIKI pragnie przywrócić do łask. Warto wspomnieć, że piosenki miały swoją premierę w radiu ogólnopolskim, a teledyski trafiły do telewizji.

                                  


Pierwszy koncert

Podczas koncertu w ramach Jam Session w MCSW Elektrownia usłyszeliśmy: 
„Co ze mną będzie”, „To będzie błąd”, „Słodkie nadzieje”, „Napisy końcowe”, „Amnezja” Nie obyło się też bez BIS-u w którym wokalistka zaprezentowała przedpremierowo nowy utwór „Wyszło jak wyszło”.

Piosenki poruszają wyobraźnie i przywołują osobiste historie... Artystka często dotyka tematu miłości, przyjaźni, tęsknoty. Siłą tej muzyki jest prawda i świeżość jaka rezonuje z Jej twórczości, a różnorodność utworów sprawia, że z lekkością dociera do słuchacza. Nie dziwi więc, że te żywiołowe i sentymentalne utwory zachwyciły publiczność tego wieczoru. Emocje płynęły! Było dużo wzruszeń, wybuchów radości, łez szczęścia. Jak mówi artystka: „Spełniłam swoje marzenie” NIKI                  Więcej:
Instagram: @nikolazielinskaa https://www.instagram.com/nikolazielinskaa/
Tik Tok: @nikolazielinskaa www.tiktok.com/@nikolazielinskaa
Redakcja Obiektywnie.info.pl Gratuluje! Życząc dalszych sukcesów muzycznych. NIKI rozwijaj swoje skrzydła pasji i do zobaczenia na trasie! 


Z muzycznymi pozdrowieniami

Eliza Wilczyńska