REKLAMA

Eliza Wilczyńska

KULTURA \ KONCERTY

Koncert Zespołu IRA i Przyjaciele to muzyka, która łączy pokolenia! Ten wieczór przejdzie do historii!

17 października w Radomiu odbędzie się koncert IRA i Przyjaciele. Będzie wyjątkowo! - jeden koncert niezliczone emocje, niezwykli goście - wśród nich: Piotr Kupicha - Feel, Illusion, Tomasz Lipa Lipnicki, Wanda&Banda, Aurelia, Maciek Starnawski, Kękę Siar


Agencja Artystyczna Medial zaprasza na Koncert Zespołu IRA i Przyjaciele - Wieczór, który przejdzie do historii!
17 października w Radomskim Centrum Sportu odbędzie się koncert Zespołu IRA i Przyjaciele. Będzie wyjątkowo! Jeden koncert niezliczone emocje, niezwykli goście, wśród nich: 
- Piotr Kupicha - Feel, 
- Illusion, 
- Tomasz Lipa Lipnicki,
- Wanda&Banda, 
- Aurelia, 
- Maciek Starnawski, 
- Kękę Siara!

Zaczęło się w 1987 roku 
IRA www.facebook.com/zespolira to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu. Zespół wydał 12 krążków, zrzesza fanów w całej Polsce i zagranicą, którzy licznie uczestniczą w koncertach. IRA z powodzeniem podbija serca słuchaczy dzięki swojej wszechstronności muzycznej. Na koncertach Zespołu IRA usłyszycie zatem balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania. W Radomiu będzie wyjątkowo, bo od lat czekamy z niecierpliwością na te muzyczne spotkania. 

Bilety 
https://biletyna.pl/koncert/IRA/Radom
https://www.facebook.com/MedialEvents

Opublikowano: 28.08.2025