21:09 / 14.09.2018

Klaudia Pingot prelegentką najbliższego Wieczóru Biznesowego pt. Nie walcz - NAWIGUJ. Lider, Zespół, Strategia.

© FB Klaudia Pingot
Klaudia Pingot - Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP.W dniu 12 października (piątek), godz. 18:00 - 22:00, w Restauracji, Hotel KARO, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. odbędzie się Wieczór Biznesowy pt. Nie walcz - NAWIGUJ. Lider, Zespół, Strategia.

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite - Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska
Bilety w cenie: 130 pln / 1os. - przedsprzedaż do 21 września, 150 pln / 1 os. - sprzedaż od 22 września do 11 października włącznie
BILETY NA >> 
PANEL PIERWSZY zaprezentuje  - KLAUDIA PINGOT - Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Empatyczna, profesjonalna i z dużym poczuciem humoru. Po porzuceniu służb mundurowych została coachem i trenerem, kończąc studia psychologicze. W ciągu kilku lat stworzyła dwie marki - SpecBabkę oraz Smart Coaching. Kilkunastotysięczną społeczność SpecBabek wspiera poprzez działania on-line i spotkania stacjonarne.
Specjalizuje się w psychologii osiągania celów, technikach wywierania wpływu oraz leadershipie. Stworzyła metodę FitMind - wpływania na ciało poprzez umysł i emocje. Lubi być transparentna i szczera w budowanych relacjach. Ma dystans do siebie i swoich porażek, uważa, że to jest źródłem jej sukcesów.

Temat: "5 rzeczy, których musimy się oduczyć, aby pójść do przodu".

Wystąpienie edukacyjno - motywacyjne, z dużą dawką poczucia humoru oraz praktycznej, psychologicznej wiedzy.
Najbliższe lata naszego życia jeszcze bardziej przyspieszą. Nie tylko będziemy musieli nauczyć się skutecznie zarządzać zmianą - w swoim życiu rodzinnym, biznesie, karierze, ale także będziemy musieli nauczyć się zarządzać niepewnością.
Ostatnia dekada należała do tych, którzy skutecznie się uczyli, najbliższe lata będą wymagać od nas, abyśmy skutecznie się się oduczali - pewnych nawyków myślenia i zachowań.
Klaudia Pingot - SpecBabka opowie o tym, w jaki sposób wpływać na swój umysł i ciało, jak rozwijać swoją inteligencję społeczną i kreatywne myślenie, jak przestać się bać. Prelegentka powoła się na życiowe case studies a przykłady najnowszych badań psychologicznych będzie przeplatać ciekawym storytelligiem.
Zostaną poruszone zagadnienia związane z własną efektywnością, budowaniem dojrzałych relacji i pozytywnym wywieraniem wpływu, tak na innych, jak i na siebie.

Adam Dziedzic