09:09 / 26.09.2020

W Wyjątkowej ALPAKARNI. Czwarte Warsztaty z cyklu Zwoleńskie Spotkania Kobiet -Zrelaksuj się.

© ObiektywnieTV

W sobotę 26 września odbyło się czwarte spotkanie z cyklu "Zwoleńskie Spotkania Kobiet -Zrelaksuj się". Trzy razy odbywały się w przyjaznym miejscu Alpaki-Przystań Tu w miejscowości Podzagajnik 94 koło Zwolenia. 
W tej wyjątkowej scenerii w towarzystwie Alpaków warsztaty prowadziła Lidia Chrząstek.

Podczas warsztatów uczestniczki Zwoleńskich Spotkań Kobiet pełnych kulinarnych zdrowych inspiracji realizowały Projekt Endorfiny dla zdrowia.

 
© ObiektywnieTV
Podczas warsztatów uczestniczki przygotowały między innymi danie na gorąco
2-3 cebule
250g pieczarek
2 puszki fasoli
1 ząbek czosnku
1 pomidor
Zioła: tymianek, bazylia, majeranek, lubczyk, pieprz
Zeszklić czosnek a następnie pokrojoną drobno cebulę. Dodać pieczarki, wymieszać, podsmażyć, dołożyć fasolę, pomidor i zioła.


© ObiektywnieTV

-Poprzez ćwiczenia poprawiamy pracę mózgu i koncentrację uwagi, aby jak najwięcej skorzystać dla siebie z Warsztatów w Alpakarni Alpaki-Przystań Tu powiedziała Lidia Chrząstek. Przyjazne otoczenie, aktywny wypoczynek, odpowiednia dieta aloesowa, kontakt z naturą, pozytywne nastawienie do samego siebie, życia, świata to cel tych warsztatów. 

© ObiektywnieTV

-Osoby, które kochają zwierzęta miejscu Alpaki- Przystań Tu mogli liczyć i tak się dzieje - na głaskanie, przytulania i całuski. Alpaki uwielbiają kontakt z ludźmi są bardzo towarzyskie i nie każdą osobę są w stanie zaakceptować, to wiem z obserwacji powiedziała Bogusława Jaworska


© ObiektywnieTV / Anna Wieczerzyńska

 -Uczymy dzieci a wydaje się że i dorosłych miłości, empatii i szacunku do zwierząt. Alpaka to szczególnie wrażliwe i potrzebujące serca zwierzę , które potrafi się odwdzięczyć dając będącym w ich otoczeniu spokój radość i wyciszenie.. Można się w nich zakochać i patrzeć na nie godzinami bo są cudowne. A za to otrzymują to co jest ich przysmakiem. Ci tego nie zrozumieją, dla których zwierzę to tylko sztuka na talerzu. My Je kochamy -nasi Goście też dodała Bogusława Jaworska. 


© ObiektywnieTV

Aloes dla zdrowia i urody!!!
 -Każda z nas potrzebuje odpowiedniego relaksu, który sprawi, że poczujemy się dobrze same ze sobą. Jednym z wyzwań tego spotkania było przygotowywanie soków z różnymi owocami na bazie wody i miąższu aloesowego. Aloes ma bardzo wiele cennych właściwości dla zdrowia i urody - wśród nich jest działanie antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Stosowanie soku z aloesu poprawia urodę, korzystnie oddziałuje na stan skóry. Dostarcza tlen do komórek skóry, nawilża cerę, odświeża, a także tonizuje. Działa przeciwświądowo i ściągająco, poprawia również kondycję włosów - wzmacnia je i przyspiesza ich wzrost. Jestem fanką aloesu firmy FOREVER!!! powiedziała jedna z uczestniczek warsztatów.