23:03 / 03.03.2024

Koncert z okazji Dnia Kobiet TO OSTATNIA NIEDZIELA w CzarnolesieKoncert z okazji Dnia Kobiet TO OSTATNIA NIEDZIELA 

Wystąpią:
Agnieszka Wilczyńska /śpiew/
Andrzej Jagodziński /fortepian/

Termin i miejsce koncertu: 9 marca 2024 roku, godzina 16:00, dwór Jabłonowskich, salon muzyczny i sale sąsiadujące.

MUZEUM JANA KOCHANOWSKIEGO w Czarnolesie zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dania Kobiet, z niezapomnianym repertuarem przedwojennych polskich piosenek. Wydarzenie jest ukłonem współczesnych polskich muzyków jazzowych, złożonym polskim kompozytorom i wykonawcom przedwojennym, m.in. Henrykowi Warsowi, Jerzemu Petersburskiemu, Zbigniewowi Maciejowskiemu, którzy byli prekursorami muzyki jazzowej w naszym kraju.Na koncert składają się kompozycje, które były wielkimi przebojami w okresie ich powstania a także po wojnie, a  współcześnie zostały opracowane i zaaranżowane przez znakomitego pianistę, kompozytora i aranżera Andrzeja Jagodzińskiego. Piosenki zaśpiewa wokalistka jazzowa Agnieszka Wilczyńska.

Usłyszymy takie szlagiery jak: "Już nie zapomnisz mnie", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Sex-appeal" czy "Już taki jestem zimny drań".

Bilety tylko dla Panów w cenie 30 złotych.
Panie - wstęp wolny!

Na koncert obowiązuje rezerwacja miejsc. Bezpłatne bilety dla Pań oraz bilety płatne dla Panów można odebrać oraz zakupić w kasie Muzeum.
Rezerwacja miejsc:
E-mail: kasa@muzeumkochanowski.pl
Telefon: 48 677 20 05 wew. 11

Po koncercie zapraszamy na poczęstunek - kawę z czarnoleską szarlotką.