01:02 / 05.02.2020

BUTIK SZAFIRKOWO na tegorocznych Radomskich TARGACH ŚLUBNYCH.

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W niedzielę 2 lutego 2020 r. w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 53 w Radomiu od godziny 10.00 do 18.00 odbywały się RADOMSKIE TARGI ŚLUBNE, które zostały zorganizowane po raz XVII przez Biuro Turystyczne „Gromada”.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  WIDOWNIA NA TARGACH ŚLUBNYCH W RADOMIU.

Na wybiegu SZAFIRKOWO zaprezentowało piękne suknie wieczorowe, suknie wizytowe, sukienki studniówkowe, kreacje dla mam Pary Młodej, sukienki dla druhen i ślubne, w które ubrane były modelki.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  BUTIK SZAFIRKOWO NA TARGACH ŚLUBNYCH W RADOMIU.
Tak zaprezentowana bogato oferta BUTIKU SZAFIRKOWO była doskonałą możliwością do znalezienia tego swojego wymarzonego stroju ślubnego lub wieczorowego, przez przybyłe na pokaz panie.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  ZAKOŃCZENIE POKAZU BUTIKU SZAFIRKOWO NA TARGACH ŚLUBNYCH W RADOMIU.

Wśród widowni było dużo młodych par, ale również ich rodzice. Dla matek szczęśliwych nowożeńców przedsiębiorcze kobiety wystąpiły na wybiegu w specjalnej kolekcji kreacji dla mam młodej pary mówi Roksana Kozieł właścicielka Butiku SZAFIRKOWO dodając to właśnie mamy przyszły na pokaz by zobaczyć w jakiej kreacji mają wystąpić na weselu, w czym wystąpić na ślubie.


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  ROKSANA KOZIEŁ I JEJ PRZEDSIĘBIORCZE MAMY.

Narzeczeni, ich rodzice i bliscy mogli zapoznać się z bogatą ofertą usług, z wielu dziedzin. Nie zabrakło stanowisk prezentujących modę ślubną, najnowsze trendy dekoracyjne stoisk z usługami fotograficznymi.. 

Przed  wejściem na Targi prezentowało się wiele okazałych limuzyn między innymi zdjęcia modelek SZAFIRKOWO były wykonywane w limuzynie oraz przy limuzynie.


©Obiektywnie.info.pl / Adam   MODELKI SZAFIRKOWO PRZY LIMUZYNIE.

Na Targach wystawiło się ponad 100 firm  z branży hotelersko - gastronomicznej, biur turystycznych, cukiernie, restauracje, firmy cateringowe, hotele i domy weselne. Swoje usługi zaprezentowali fotografowie, kamerzyści oraz drukarnie. Duża różnorodność była wśród wiązanek ślubnych z kwiatów, wiązanki małe i duże, kolorowe czy jednorodne, inspiracji nie brakowało. Obrączki to podstawowy i najważniejszy element ślubu, także i tutaj mogliśmy podziwiać prawdziwy kunszt jubilerki .


©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic  MARCIN GUTKOWSKI PRZY SWOIM STOISKU FOTOGRAFICZNYM.

Właścicielką butiku "Szafirkowo" jest Roksana Kozieł, miłośniczka piękna. Projektantka prowadzi swój butik przy ul. Żeromskiego. Stworzyła tam swoje miejsce, gdzie klientki mogą kupić coś dla siebie, czuć się naprawdę dopieszczone, bo Pani Roksana stawia na jakość usług oraz obsługę na wysokim poziomie.

Butik usytuowany jest w centrum Radomia przy ul. ŻEROMSKIEGO 49 W BRAMIE (BRAMA naprzeciwko Restauracji "Pod Kasztanami", przechodnia do Urzędu Miasta).

Adam Dziedzic