09:07 / 15.07.2020

BOCA LUPO i LARIN zorganizowały sesję zdjęciową, by pokazać swoje produkty w Internecie.

©ObiektywnieTV Adam Dziedzic

- Koronawirus niestety mocno uderzył również w właścicielki prowadzące butiki. Wobec zaistniałej sytuacji tak jak w całej Polsce zamknięte zostały w Radomiu butiki Boca Lupo i Larin. Pandemia koronawirusa nadal dotyka wielu sfer życia w tym również wymienione butiki. Na ten trudny czas Boca Lupo i Larin z siedzibami Radomiu kierując się zasadą, że nie powinnyśmy pozbawić kobiet dostępu do oglądania i zakupu odzieży damskiej , idąc z duchem czasu zorganizowały sesję zdjęciową, by pokazać swoje produkty w Internecie.

SZYK, KLASA, ELEGANCJA.

W sobotni słoneczny dzień dwa butiki z Radomia Boca Lupo i Larin zorganizowały wspólną sesję zdjęciową modelek w strojach odzieży dla kobiet. 


©ObiektywnieTV Adam Dziedzic

W tym dniu od samego rana fryzjerki Małgorzata Piwońska i Kinga Piwońska wizażystka AN Nyan, przygotowywały modelki do sesji zdjęciowej. wg stylizacji Iriny Małek i Marzeny Mnich.

Obiektywnie.info.pl przyglądało się pracy przy wykonywaniu sesji zdjęciowych wykonywanych przez Karolinę Bąk zajmująca się fotografią, charakteryzacją i wizażem. Prowadzi także social media dla butików, firm i osób prywatnych. 

W sesji zdjęciowej wystąpiły modelki w strojach butików Larin i Boca Lupo.

@galerialarin-Larin to marka, która tworzy oryginalne projekty, skierowane do kobiet ceniących styl oraz kochających modę. powiedziała Irina Małek, właścicielka Larin -Studio Krawiecko-Projektowe działa na rynku od 10-ciu lat. Zajmuje się szyciem na miarę pod indywidualne zamówienie klientek. jestem projektantką sukien ślubnych, wieczorowych, wizytowych, a także odzieży na różne ważne wydarzenia. 

dodaje Irina Małek -Projektowanie to nie tylko moja pasja , ale również część mojego życia. Bardzo ważna część. Tworzę kreacje wizytowe, eleganckie, stylowe, które podkreślają urodę i charakter kobiety, uwzględniając przy tym aktualne trendy i nowoczesną estetykę.©ObiektywnieTV Adam Dziedzic

@BocaLupo-Boca Lupo to butik z odzieżą damską, można tam nabyć nie tylko odzież sportową, codzienną ale również wizytową -mówiła podczas sesji zdjęciowe Marzena Mnich, właścicielka Boca Lupo -Miłośniczki sportowego trybu życia będą mogły zakupić w naszym butiku wygodne i miękkie bluzy z kapturem, można oczywiście do nich dobrać długie spodnie lub letnie krótkie spodenki. W ofercie Boca Lupo są również przewiewne sukienki, spódnice , t-shirty oraz żakiety. Aby stylizacja była pełna, powinny być dobrane odpowiednio dodatki. Śmiało możecie zainwestować w kolczyki, naszyjniki, pierścionki, buty i paski do spodni. dodała Marzena Mnich.

To wszystko możecie kupić w butiku Marzeny Mnich. Jeśli szukacie Panie modnej i wygodnej odzieży na pewno taką znajdziecie w Boca Lupo ul. Zeromskiego 64 w Radomiu.


©ObiektywnieTV Adam Dziedzic