11:06 / 02.06.2020

BARTOSZ PIETRZYK gościem specjalnym SPOTKANIA Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM w Zwoleniu.


W dniu 1 czerwca 2020 roku w  Zwoleniu odbyły się "Rodzinne Warsztaty Rękodzielnicze z ciekawym człowiekiem" OnLine - . Gościem specjalnym był Bartosz Pietrzyk, aktor, reżyser, instruktor teatralny Domu Kultury w Zwoleniu.
-Niektórzy z WAS znają Bartosza i mają przyjemność pracować na warsztatach teatralnych w zwoleńskim Domu Kultury. Jego podopieczni zdobywają liczne nagrody na przeglądach teatralnych i recytatorskich powiedziała Iwona Nędzi , która przygotowała i poprowadziła warsztaty OnLine.

Podczas prelekcji gość specjalny Bartosz Pietrzyk opowiadał dzieciom, o swoich studiach, specjalizacjach, o swoich przeżyciach teatralnych oraz wspólnie z prowadzącą Iwoną Nędzi  zaprosili i pokazali jak wykonać lalkę teatralną, którą dzieci będą mogli zaangażować do stworzenia własnego mini teatru.
Jaką postać przedstawia wykonana lalka teatralna?
Możecie się dowiedzieć po obejrzenia filmu.Dotychczas gośćmi SPOTKANIA Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM byli: Arkadiusz Sulima i Marcin Płachta, Karolina Bednarczyk, Zbigniew Jurek, Paulina Maziarz, Piotr Grabała, Monika Jargot-Kędzierska, Ewa Bielecka,  Zdzisław Kwapiński oraz Małgorzata Trzaskowska.