12:12 / 06.12.2023

9 grudnia wystąpi w Radomiu Ania Dąbrowska. Support Jan Majewski
9 grudnia wystąpi w Radomiu
Ania Dąbrowska. Support Jan Majewski

Już w sobotę 9 grudnia 2023 r. w Radomskiej Hali Sportu wystąpi wyjątkowa wokalistka Ania Dąbrowska, a tuż przed jej występem nasza rodzima perła Jan Majewski artysta, który swoją wrażliwością muzyczną dotyka najczulszych strun. Na ten niesamowity koncert zaprasza Agencja Artystyczna Medial.Dla naiwnych marzycieli

W 2016 roku byłam jedną z tych osób, które z niecierpliwością czekały na płytę Ani Dąbrowskiej w której dźwięki wsłuchuje się do dziś. Oddycham… 

„Znowu oddycham tobą zamiast spać
Niczego po mnie nie widać
Choć szybsze tętno mam
Wiem że się ranię
Pozwalam ci we mnie żyć
Jeszcze długo zostaniesz
W żyłach płyniesz mych
Mogę siąść, wstać, pójść byle gdzie
Poczuć wszystko co chcę
I wiem
W środku puste miejsce jest
I tak chodzisz za mną jak cień
Smucisz i bawisz mnie
Nie umiem z głowy wyrzucić cię”

Album „Dla Naiwnych marzycieli” już w pierwszym dniu premiery trafił na pierwsze miejsce Listy Sprzedaży i nadal utrzymuje się w czołówce wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Należy do tych przełomowych i stanowi podsumowanie pewnego okresu w życiu artystki i początek zupełnie czegoś nowego. 

Tracklista:

Side A 
1. Nieprawda
2. Gdy nic nie muszę
3. Bez Ciebie
4. Nie patrzę
5. Naiwny marzyciel

Side B 
1. W głowie
2. Poskładaj mnie
3. Oddycham
4. Staraj się nie czuć
5. I'm Trying to Fight It


Support 
Jako pierwszy na scenie 9 grudnia w Radomskiej Hali Sportu wystąpi Jan Majewski. Artysta z Radomia, który może pochwalić się już na początku drogi muzycznej udziałem w licznych konkursach i wieloma nagrodami. Występował w programach telewizyjnych, takich jak „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces”, „Jaka to melodia”. W 2023 roku podczas 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej zdobył nagrodę publiczności w kategorii Debiuty.


Materiał: Facebook Jan Majewski

Płyta „Niebezpiecznie mi” 

26 października ukazała się płyta Jana Majewskiego i jest już dostępna we wszystkich platformach streamingowych. Znalazło się na niej 11 utworów w języku polskim. Piosenką promującą album jest „Niebezpiecznie mi” opowiada o tym, że to co najistotniejsze w życiu dostrzegamy sercem – najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Do udziału w projekcie zaproszeni byli artyści m. in. : 
Ania Wyszkoni, Skubas oraz Monika Wydrzyńska. Produkcja muzyczna: Piotr Radzio.

Bilety do nabycia
Video Fox Radom ul.Gagarina 9 - tel.505 063 521

Eliza Wilczyńska