19:05 / 22.05.2020

Zgłoś się do drugiej edycji UKRYTY TALENT 2020 w Zwoleniu. ONLINE!!!

©Dom Kultury w Zwoleniu.

Zgłoś się do drugiej edycji Ukryty Talent 2020 w Zwoleniu. ONLINE!!!


Wydarzenie  UKRYTY TALENT 2020 ONLINE

-Organizatorem jest Dom Kultury w Zwoleniu. 

-Patronat honorowy nad tym wydarzeniem przyjął Pan Arkadiusz Sulima, burmistrz 

Nowe zasady i rekrutacja on-line! ©Obiektywnie.info.pl    UKRYTY TALENT Zwoleń 2020  Jakub Długołęcki. 

- Koronawirus niestety mocno uderzył również w kulturę. Wobec zaistniałej sytuacji tak jak w całej Polsce zamknęliśmy Dom Kultury i Kino Świt.  Na ten trudny czas Dom Kultury w Zwoleniu  idąc z duchem czasu przeniósł swoją działalność do internetu - mówi Dyrektor Natalia Anna Wieczerzyńska

-Z tego powodu tegoroczne wydarzenie, ze względów bezpieczeństwa, zostało przeniesione do Internetu, a regulamin konkursu dostosowany do wersji on-line – informuje Anna Wieczerzyńska, dyrektor Domu Kultury w Zwoleniu.


Zgłoszenia można przesyłać do 31 maja 2020 roku na adres dkzwolen@gmail.com

Chętni powinni nagrać za pomocą telefonu, tabletu czy innych urządzeń, film w jednym ujęciu i wraz z formularzem zgłoszeniowym przesłać go na adres: dkzwolen@gmail.com. Co ważne, nie jest dopuszczalny montaż oraz używanie oprogramowania do efektów specjalnych, wizualnych i dźwiękowych. Maksymalny czas nagrania to 4 minuty.

Głosowanie będzie trwało od 1 do 7 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 8 czerwca tego roku. Nagrodę główną przyzna powołane Jury. Przewidziano też nagrodę publiczności. Otrzyma ją osoba, która uzbiera największą liczbę polubień na profilu społecznościowym Facebook Domu Kultury w Zwoleniu. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężnie.
 


Przypomnijmy!!!

Tak o wydarzeniu -"UKRYTY TALENT 2019 powiedziała Pani Natalia Anna Wieczerzyńska, Dyrektor Domu Kultury w Zwoleniu. -"Ukryty Talent" - jest nowatorskim wydarzeniem w kalendarzu imprez naszego miasta. Mamy nadzieję, że na stałe w tym kalendarzu zagości. Jego celem, naszym celem było, żeby ukryte talenty - utalentowane osoby z naszego regionu odkryć i wypromować i tak też na tej scenie się stanie.
 

©Obiektywnie.info.pl    UKRYTY TALENT Zwoleń 2019


-Ubiegłoroczny Finał "Ukrytego Talentu" poprzedziły trzy edycje. Do finału zakwalifikowaliśmy jedenaście podmiotów z różnych dziedzin dodała Dyrektor Natalia Anna Wieczerzyńska.

Finał poprowadził po raz pierwszy jako konferansjer jego pomysłodawca Jakub Długołęcki, specjalista do spraw kina w Domu Kultury w Zwoleniu.

Zwycięzcą pierwszej edycji Ukrytego Talentu został Kacper Szymanowicz ze Zwolenia, który podczas wielkiego finału zatańczył układ wzorowany na choreografii Michaela Jacksona. J.  Nagrodą był czek opiewający na kwotę 1000 złotych.  Kacper otrzymał także wyróżnienie od publiczności.

Drugie miejsce i czek na kwotę w wysokości 500 złotych, który został ufundowany przez burmistrza Zwolenia Arkadiusza Sulimę, otrzymał zespół Clown Fiesta, czyli ośmiu młodych muzyków, grających covery zespołu „Quinn”.

Trzecie miejsce oraz czek ufundowany przez Dom Kultury w Zwoleniu na kwotę rzędu 300 złotych otrzymała Iga Dziewit, utytułowana mażoretka Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia. Jej taniec mażoretkowy solo baton zachwycił jurorów.

Zgłoś się do drugiej edycji Ukryty Talent 2020 w Zwoleniu. ONLINE!!!