14:09 / 23.09.2017

Z TOKIO AGATA GIERMASIŃKA JEDYNY TAKI WYWIAD

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej

Dzisiaj w specjalnym wywiadzie dla portalu Obiektywnie info.pl Agata Giermasińska opowiada o pobycie w Tokio. Jak to tego doszło i o swojej  karierze w modelingu.

Najpierw był casting a następnie finał Fresh Faces Radom 2016. To tu po raz pierwszy wystartowała w międzynarodowym konkursie modelingowym zorganizowanym przez Agencję Magteam Model Managment Maggie Haese  zajmując I miejsce, za co otrzymała nagrodę Fresh Faces Radom 2016. Dało jej to przepustkę do półfinału ogólnopolskiego, gdzie zakwalifikowała się do konkursu finałowego. Na Wielkiej Gali Finałowej drugiej edycji Fresh Faces Poland 2016, która odbyła się w Vilii Foksal w Warszawie wystartowała z nr 1.

Nasz gość Agata Giermasińska – z Iłży (pod Radomiem). To pierwszy wywiad, który Obiektywnie info.pl przeprowadził z Agatą Giermasińską przebywającą w Tokio.

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej                    Schibuya

RedakcjaTysiące dziewcząt marzy o karierze modelki, Czy ty też o tym marzyłaś, czy to był przypadek?

Agata GiermasińskaNie powiem że o tym nigdy nie myślałam, bo owszem gdzieś w głowie pojawiała się taka myśl że chciałabym być modelką, brać udział w pokazach i sesjach zdjęciowych. Jak widać przy odrobinie szczęścia oraz odpowiednich warunkach fizycznych udało mi się to spełnić.

Redakcja Agato jak doszło do tego, że uczestniczyłaś w castingu modelingowym w Radomiu, czy wcześniej uczestniczyłaś w pokazach mody ?

Agata Giermasińska Udział w castingu to poniekąd właśnie to szczęście o którym wspomniałam. Tak się złożyło że w dniu w którym był casting byłam ponad 300km od Radomia i nie wiedziałam czy wrócę przed końcem castingu. Współorganizatorką, a zarazem najbardziej namawiającą mnie osobą na udział była moja znajoma Olivia Lucedarska więc byłam z nią w kontakcie, że jak mi się uda to przyjadę prosto do jej studia. Casting trwał do 18, pojawiłam się 5 minut przed zakończeniem, także w ostatniej chwili. Pare dni później zadzwoniła do mnie że spodobałam się i chętnie zobaczą mnie w finale. Jak widać decyzję o udziale w Fresh Faces podjęłam w ostatniej chwili, ale jak to się mówi – ostatni będą pierwszymi ;)  Miałam okazję brać wcześniej udział w pokazach mody, dlatego wiedziałam że warto wziąć udział w tym konkursie, bo może mi to otworzyć drogę do większego świata mody.

Redakcja Czym jest dla Ciebie modeling, Pasją, pracą, czy uzależnieniem ?

Agata Giermasińska Zdecydowanie pasją. Uwielbiam widzieć tą przemianę, gdy zasiadam przed lustrem bez makijażu, a po pracy makijażystek i fryzjerów pokazuje się zupełnie inna osoba. Czuję się wtedy jak kameleon, który zależnie od sytuacji przybiera inne barwy.

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej                   Backstage Logo magazine

Redakcja Agato trafiłaś na Agencję Magteam Model Managemen - Maggie Haese, Co możesz powiedzieć o współpracy z tą agencją?

Agata Giermasińska Jestem zadowolona, to już mój drugi zagraniczny wyjazd i liczę na również owocną współpracę w przyszłości.

Redakcja Obecnie jesteś w Japonii w Tokio na sesjach zdjęciowych, czy również uczestniczysz w pokazach?

Agata Giermasińska Tak. W ubiegłą sobotę (16.09.2017) miałam przyjemność wziąć udział w pokazie na Rakuten Girls Awards – jedno z najbardziej popularnych wydarzeń modowych w Japonii. Odbywały się wówczas pokazy mody na przemian z koncertami. Sprzedali około 40000 wejściówek, także wiele się działo. Szłam w pokazie Stradivarius. W pokazach udział brały najpopularniejsze japońskie modelki i pochwalę się, że ja i moje 4 koleżanki byłyśmy jedynymi „obcokrajowcami” które miały okazję iść w pokazach.

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej                   Rakuten Girls Awards 

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej                 Pokaz stradivarius

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej              Rakuten Girls Award

Redakcja Czy wcześniej uczestniczyłaś w sesjach lub pokazach zagranicą?

Agata Giermasińska Podczas mojego krótkiego pobytu w Mediolanie miałam sesję zdjęciową.

Redakcja Czy jest coś magicznego w Tokio, czym mogłabyś się podzielić z dziewczynami z Radomia i okolic ?

Agata Giermasińska Tokio jest przepięknym miastem, ogromnym, kolorowym, wszędzie pełno ludzi. Tutaj zawsze się coś dzieje, ciężko się nudzić. Jeżeli ktokolwiek będzie miał możliwość tu przylecieć serdecznie polecam!

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej                         Schibuya

Redakcja Jak długo będziesz w Tokio, jakie plany na nadchodzące tygodnie? 

Agata Giermasińska Zostaję tu do połowy listopada, chcę wrócić na uczelnię dokończyć studia. Najbliższy czas to castingi, zdjęcia, pokazy. Oby jak najwięcej.

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej      Plaża w Kamakurze

Redakcja Agato czy masz jakieś wskazówki dla młodych radomianek marzących o karierze modelki, podróżach zagranicznych?

Agata Giermasińska Starajcie się spełniać marzenia oraz nie dawajcie sobie wmówić, że to nie dla Was. Bądźcie pewne siebie i korzystajcie z szansy jeżeli Wam się nadarzy.

© - zdjęcia z archiwum Agaty Giermasińskiej       Ebizu

RedakcjaMniej więcej od roku Twoja kariera nabrała tempa. Co na to wpłynęło?

Agata Giermasińska Wygrana w konkursie Fresh Faces oraz podpisanie umowy z agencją Maggie Hease – Magteam Models.

Redakcja Jesteś studentką na Uniwersytecie Technologiczno – Humanistycznym w Radomiu. jak łączysz naukę z obowiązkami modelki, modelingu ?

 Agata Giermasińska - Staram się nie opuszczać zajęć, ale jeżeli mam casting, pokaz bądź inne spotkanie to rozmawiam z wykładowcami na temat mojej nieobecności i bardzo często to rozumią, więc nie zdarzyło mi się mieć jakichś nieprzyjemności z tego tytułu. Obecnie ominie mnie prawie 6 tygodni na uczelni, jednak napisałam pismo do prodziekan o urlop krótkoterminowy, który mi przyznała, więc nie muszę się martwić o nieobecność na zajęciach. Po powrocie zamierzam wszystko nadrobić, zdać kolokwia i zaliczenia które mnie ominęły. A w międzyczasie znajomi z roku będą mi podsyłać notatki i pisać co się działo na zajęciach.

Redakcja Na koniec, czy jest coś co byś dodała do naszej dzisiejszej rozmowy?

Agata GiermasińskaMogę dodać że miałam zdjęcia do magazynu Leon, jednak efekt przedstawię dopiero po publikacji, a magazyn wyjdzie bodajże w listopadzie

Dziękuję Agato za wywiad, życzymy dalszych sukcesów w karierze.

Wywiad przeprowadził redaktor naczelny Adam Dziedzic

"Starajcie się spełniać marzenia oraz nie dawajcie sobie wmówić, że to nie dla Was. Bądźcie pewne siebie i korzystajcie z szansy jeżeli Wam się nadarzy".

                                                                                                 Agata Giermasińska 

Chcesz zostać modelką, modelem - zgłoś się na casting

FRESH FACES WORD

Obiektywnie.info.pl - informuje, że Casting odbędzie się w dniu 29 października2017r. (niedziela) w godzinach od 10.30 do 12.30. Łódź. Centrum Handlowe SUKCESJA al. Politechniki 1.