19:11 / 05.11.2019

Z cyklu POZNAJMY SIĘ przedstawiciele firm członkowskich IP-H ZR spotkali się w JUMPWORLD.

©Obiektywnie.info.pl # Adam dziedzic

W dniu 4 listopada 2019 roku firmy członkowskie Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej odwiedzili Firmę DJUMP D.Kierznikowicz, J.Smoliński  - Park Trampolin JumpWorld w Radomiu przy Al. Grzecznarowskiego 29/31 (Galeria FENIKS).

To było spotkanie w ramach cyklu izbowych spotkań w firmach członkowskich pt. „POZNAJMY SIĘ”

JumpWorld to park rozrywki z trampolinami pod dachem. Koncept opiera się na idei "fun fitness", czyli osoby w każdym wieku jednocześnie się bawią i ćwiczą. Skakanie na trampolinie to niezwykłe doznania i rozrywka na najwyższym poziomie, gdzie w bezpiecznych warunkach można realizować najbardziej  zakręcone pomysły.

Podczas spotkania Łukasz Ranecki, menager JumpWorld poinformował przy kawie przedstawicieli firm członkowskich IP-H ZR o możliwościach Parku, przedstawiając specjalną ofertę współpracy dla Firm,

©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

- JUMPWORLD - to  park rozrywki z trampolinami oraz innymi atrakcjami z ofertami dla każdej osoby w każdym wieku.

-Oferujemy zdrową zabawę dla klientów indywidualnych jak też grupowych między innymi: jest możliwość organizacji urodzin dla dzieci, eventów grupowych dla osób z każdej grupy wiekowej oraz możliwość zorganizowania eventu firmowego mówił Łukasz Ranecki, menager Jump World.  -Odbywają się zajęcia Jum Scoot, Jum fitness, Jum Family jak również Jump school.


Następnie zaprosił przybyłych gości do skorzystania z całej jego oferty. Uczestnicy spotkania  mieli możliwość skorzystania z treningu z trenerem JumpWorld.

Park trampolin to przestrzeń niemal 1000 m2 podzielony na strefy:

Po krótkiej rozgrzewce uczestnicy wykonywali w Arenie Głównej proste akrobacje i unosili się w powietrzu. Trener JumpWorld  pokazał uczestnikom co można zrobić w każdej ze stref i jak można się bawić i rywalizować w każdym wieku. W Basenie z gąbkami oddawali skoki, nurkowali, choć można również oddawać salta i miękko lądować, to jednak nikt z gości się nie zdecydował.

Następnie trener pokazał Strefę akrobatyczną, w której można wykonywać na dużej przestrzeni całe sekwencje akrobacji.

W strefie siatkówki przedstawiciele firm członkowskich Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej zagrali w siatkówkę wykorzystując trampoliny i ściany do zagrania siatkówkę, a w strefie basketu robili wsady i wyjątkowe rzuty do kosza.


©Obiektywnie.info.pl # Adam dziedzic

W strefie Dodogeball  (zbijak) inni uzytkownicy wykonywali rzuty z wyskoku, odbicia i uniki po odbiciu z trampoliny. Natomiast w strefie  Gladiatorzy  uczestnicy rywalizowali w walce polegającej na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą piankowej rury. W tej konkurencji przedstawicielowi firmy członkowskiej IP-H ZR udało się pokonać trenera.

Ćwiczyli również na torze przeszkód, który służy do pobijania rekordów przy skokach wyższych i dalszych.

Na koniec uczestnicy spotkania skorzystali z Toru Ninja, przeszkód na wysokości.


©Obiektywnie.info.pl # Adam dziedzic

Dla wszystkich gości właściciele DJUMP przygotowali niespodzianki!

Dziedzic Adam