01:10 / 01.10.2022

XII Wieczór Biznesowy Brand Elite – Spotkania z Marką za nami.

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Długo oczekiwany XII Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. "Postaw MOCno na wartości" odbył się 29 września 2022, w Hotelu Rubin, Kiełbów 57. www.hotel-rubin.pl

Wydarzenie poprowadziły organizatorki: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand & Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Wydarzenie rozpoczęło się częścią artystyczną w której wystąpiła EMILIA ZIÓŁEK, pianistka. W 2020 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie fortepianu prof. Mariusza Drzewickiego. 
Umiejętności artystyczne doskonaliła na międzynarodowych kursach mistrzowskich w San Gemini i w Genewie. 
Występowała z recitalem fortepianowym w Sali Koncertowej Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie oraz w Europejskim Centrum Kultury im. Fryderyka Chopina w Sannikach. Jest laureatką konkursów muzycznych m.in.: I nagrody w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Orchestra Ferruccio Benvenuto Busoni Edizione Speciale Leonardo da Vinci 2019” we Florencji. 
Unikatowe brzmienie instrumentu prezentuje w zróżnicowanym repertuarze koncertowym złożonym z muzyki klasycznej, współczesnej i filmowej oraz aranżacji popularnych utworów. Emilia jest również nauczycielem i akompaniatorem w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Następnie w części artystycznej wystąpiły zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu – PAJĘCZARKI, Arabesqua oraz Gym Team.
Zespoły działają w Młodzieżowym Domu Kultury, jako zespoły taneczne, baletowe lub akrobatyczne. Regularnie występują na arenach międzynarodowych i zawodach ogólnopolskich. Każdy udział zwieńczony jest sukcesem, mistrzowskimi tytułami, złotymi medalami. O klasie każdego z zespołów świadczy jego dorobek.
Czysta i żywa promocja „Grodu nad Mleczną” odbywa się dzięki Pajęczarkom, Etiudzie i dziewczynom z zespołów Arabesqua oraz Gym Team. W sumie w ciągu ostatnich lat zdobyły łącznie 858 medali na zawodach w Polsce i poza jej granicami. Z czego połowa to medale złote.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Organizatorki Małgorzata Patynowska, Anna Słopiecka przywitały licznie zgromadzonych przybyłych na wydarzenie.

-Witamy Państwa bardzo serdecznie na XII edycji Wieczorów Biznesowych z cyklu Brand Elite - Spotkania z Marką  pt. "Postaw MOCno na wartości".
Dziękujemy za uroczyste artystyczne otwarcie naszego wydarzenia Emilii Ziółek oraz zespołom artystycznym z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.
Cieszymy się, że możemy Państwa gościć tak licznie na dzisiejszym wydarzeniu, co świadczy o tym, że tematyka związana z wartościami jest dla Was ważna i szczególnie w dzisiejszych dynamicznych czasach, nabiera jeszcze większej mocy i znaczenia. Od początku misją wydarzeń Brand Elite, było łączenie ludzi o podobnych wartościach oraz rozwój osobisty i biznesowy. Podejmując wyzwania dziś, potrzebujemy autorytetów i mentorów, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, dają nam motywację i odwagę do sięgania po to co z pozoru wydaje się niemożliwe. Dlatego dziś zaprosiliśmy dwie silne osobowości, prelegentów praktyków, którzy dodadzą na MOCY i podzielą się z nami swoimi wartościami. 
- Dziś gościmy w pięknych wnętrzach Hotelu RUBIN, witam Gospodarzy Hotelu Rubin i dziękujemy za ponowne tak miłe przyjęcie!
Anna Słopiecka - Drodzy, już po raz 12-sty Brand Elite odbywa się dzięki współpracy i zaangażowaniu naszych sponsorów, Patronów, Partnerów. Poznajcie ich.
Partnerem medialnym była nasza telewizja internetowa ObiektywnieTV.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Podczas odbywającej się prezentacji filmowej Sponsorów i Partnerów prowadząca Anna Słopiecka powiedziała - Drodzy, jesteśmy zaszczyceni, że Samorząd Województwa Mazowieckiego obdarzył nas zaufaniem i po raz kolejny stał się PARTNEREM wydarzenia Brand Elite.  Partnerem medialnym by nasza telewizja internetowa ObiektywnieTV.
Partnerem wydarzeń Brand Elite jest Miasto Radom, naszym wspólnym celem i zadaniem jest rozwój przedsiębiorczości regionu radomskiego. Zapraszam na scenę szefa Biura Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej, Krzysztofa Turka. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Następnie głos zabrał w/w Krzysztof Turek, po nim Anna Słopiecka zapowiedziała wystąpienie pierwszego prelegenta.
-Miło mi zapowiedzieć wystąpienie pierwszego prelegenta dzisiejszego spotkania:


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

JACEK WALKIEWICZ -  psycholog, mówca, autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 7 milionów wyświetleń. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Po przerwie kawowej ponownie w pięknym repertuarze wystąpił artystyczny zespołów Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Tradycyjnie już po raz dwunasty odbył się mini konkurs wizytówkowy z nagrodami przedstawiający bliżej sponsorów wydarzenia. Pytanie konkursowe brzmiało: z czym Ci się kojarzy marka…..? NAOKU CLINIC, CORTEN DENTAL ELITE, FUNDACJA UNIMOS, SALON URODY JOLANTA SKĄPSKA. Agencja Kreatywna NOBLE BRAND, ESFIT STUDIO
Drugim prelegentem był JÓZEF WANCER - wybitny autorytet i legenda w środowisku finansowym, współtwórcą transformacji polskiego systemu bankowego, członek Rady Głównej Business Centre Club, autor książki "My Way. Wspomnienia" 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Przed częścią  networkingową Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska podziękowały PRELEGENTOM za obecność i wartościowy przekaz.  -Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich tych, dzięki którym wydarzenie mogło się odbyć Sponsorom i Partnerom, mediom i WAM Drodzy Uczestnicy. Dziękujemy wszystkim tym, którzy się napracowali by to wydarzenie mogło się odbyć: Katarzyna Kogut, Magda Oleksów, Nikola Ciesielska, Ilona Lipińska, Katarzyna Kiraga Drewniak, Olga Ogińska, Członkowie Studenckiego Forum Business Centre Club, Patryk Jędrusik – Manager RUBIN i WAM DRODZY UCZESTNICY. następnie dodały -Dziękujemy Wam Drodzy uczestnicy, bo dzięki Waszej obecności wiemy, że to co robimy ma sens. 


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Wydarzenie zostało uwieńczone tortem z okazji 10. Jubileuszu Agencji Kreatywnej Noble Brand.

©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

W część networkingowej nawiązywano nowe wartościowe relacje, uczestnicy wymieniali się wiedzą i doświadczeniami. Poczęstunek przygotowali: Restauracja Hotelu RUBIN oraz Partnerzy między innymi: Selgros, Ciacho bez Cukru, Tłocznia Bankiewicz i Smaczek z Doliny Radomki, Chełmińska Pierkarnia Cukiernia, Staropolska Woda Mineralna.


©Adam Dziedzic / ObiektywnieTV 

Uczestnicy wydarzenia nabywali książki z autografem Józefa Wancera.

Dla chętnych uczestników spotkania odbył się  Warsztat - Fundacja UNIMOS o treści dobre praktyki i konkretne rozwiązania z Hiszpanii, Holandii, Francji, Argentyny i Urugwaju dla branży spożywczej, sektorów tradycyjnych i handlu, kwestie rozwoju i wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w przedsiębiorstwach, finansowania innowacji i budowania kompetencji przyszłości.