10:08 / 15.08.2017

WYWIAD Z DOROTĄ OKÓLSKĄ ORGANIZATORKĄ FASHION DANCE NIGHT BY DOROTA OKÓLSKA PART II

© ARCHIWUM FASHION DANCE NIGHT

W najbliższą sobotę 19 sierpnia o godzinie 23.00 w klubie Archiwum odbędzie się po raz drugi pokaz mody i tańca FASHION DANCE NIGHT by Dorota Okólska part II charytatywnie dla Krzysia.
Na czerwonym dywanie pojawią się w 15 odsłonach: letniej, zwiewnej i romantycznej piękne modelki w kolekcji by Dorota Okólska.
© Adam Dziedzic   Zdjęcia archiwalne        Dorota Okólska
Jak mówi radomska projektantka i tancerka Dorota Okólska
"moje projekty nie poddają się nowoczesnym trendom - charakteryzuje je umiar i funkcjonalizm"
Kto wystąpi jako modelki na czerwonym dywanie?
"Wśród modelek pojawią się znane osoby między innymi: Aleksandra Szczęsna - Vice Miss Polonia 2012, (top 8) Miss Earth 2013, Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej 2017 i finalistka Miss Polski 2017, Karolina Michalczewska - 1 vice Miss Ziemi Radomskiej 2017, Martyna Górak - finalistka Miss Polski 2015 i wiele innych pięknych Kobiet".
Kto będzie przygotowywał modelki?
"Modelki przygotują wizażyści z Salonu Douglas. Fryzury przygotują styliści z Atelie Christian" informuje nas organizatorka.
Pani Doroto co jeszcze przygotowała Pani na ten wieczór?
"Oprócz modelek i ich dress code zaprezentują się także najlepsi radomscy tancerze zawodowi oraz Ci, którzy zdobywają liczne czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Para ze szkoły tańca CMG Angielika Sławińska i Daniel Wydra, para taneczna bachaty Marcin i Sylwia, tancerki DDC Radom Magda, Agata, Dagmara, Daria i Ewa w tańcu nowoczesnym , wspołczesnym i high heels oraz Kamila Ochwat". dodaje "imprezę poprowadzi MICHAŁ FABISZEWSKI - uczestnik 5 edycji MASTER CHEF".
Pani Doroto na stronie  przeczytaliśmy, że muzycznie zadbają goście z Warszawy
."Tak to prawda na naszym wydarzeniu zagrają: Garden Stage - Dj Shaggy (house, deep, tech-house), Club Stage - DJ PIT (oldies, rnb, mashup)"

"Panie redaktorze pamiętajmy jednak o najważniejszym! Imprezie towarzyszy cel -charytatywny. Dzięki obecności na imprezie przyczynimy się do wparcia małego Krzysia Czupryna chorego na EB".
Już rozpoczęły się licytacje a podczas pokazu tak jak rok temu odbędzie sie przekazanie wylicytowanych rzeczy dla Krzysia.

Linki dla chętnych do zapoznania sie i wzięcia udziału w licytacji znajdują się na stronie facebooka

https://www.facebook.com/events/1868807343136461/
Krzysio Czupryn - Krzyś ur się 26.05.2015 w Radomiu, choruję na Epidermolysis Bullosa dystrophica. Krzyś choruje na ciężką postać EB - Pęcherzowe oddzielanie naskórka typ dystroficzny recesywny. Życie z tą chorobą to ciągła walka z bólem. Każdy dotyk powoduje powstawanie ran podobnych do oparzeń. Krzysia skóra jest delikatna jak skrzydła motyla a opatrunki są jak druga skóra. Miesięczna pielęgnacja kosztuje 6 tyś. zł.

Adam Dziedzic