12:08 / 06.08.2019

Wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Otwarto Salon Fryzjerski, Czy tylko fryzjerski?

©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

W Radomiu otwarto wyjątkowy Salon Fryzjerski Perukarski HAIR & BEAUTY Anna Jaskulska.

W dniu 03 sierpnia 2019 roku odbyło się otwarcie wyjątkowego Salonu HAIR & BEAUTY Anna Jaskulska w Radomiu przy ulicy Osiedlowej 28c..


©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

"Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Nasza oferta jest nietuzinkowa ponieważ charakteryzuje nas dbanie o klienta w każdej sytuacji. Począwszy od standardowych usług fryzjerskich po mikropigmentację skóry głowy i pełną obsługę perukarską. Jesteśmy zaszczyceni udziałem w projekcie Motyle Świadomości. Projekt jest skierowany dla kobiet po rekonstrukcji piersi".

Otwarcia dokonała Anna Jaskulska właścicielka Salonu Fryzjerskiego. 


" target="">©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Następnie Pani Magdalena Osóbka zaprezentowała produkty firmy kosmetycznej Leyton House.

©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Po niej Pani Ewa Cognac, trycholog omówiła problemy z włosami wypadającymi. Jak zapobiegać, jak leczyć.


©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Natomiast Pani Aneta Szczygielska z firmy Tukka Hair House opowiadała o najdelikatniejszych sposobach przedłużeniach włosów.


©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Na zakończenie odbył się poczęstunek z lampką prosecco, podczas którego odbywały się indywidualne pytania i odpowiedzi.


©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Jak już wspomniałem na początku, jest to Salon Fryzjersko Perukarski jako wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Dlaczego wyjątkowe?  zapytałem Annę Jaskulską właścicielkę Salonu.


©Obiektywnie.info.pl #Adam Dziedzic

Red. -Pani Anno dlaczego dzisiaj otwarty Salon Fryzjersko Perukarski HAIR & BEAUTY przy ulicy Osiedlowej 28c jest wyjątkowy?

Anna Jaskulska właścicielka Salonu powiedziała - "Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Nasza oferta jest nietuzinkowa ponieważ charakteryzuje nas dbanie o klienta w każdej sytuacji. Począwszy od standardowych usług fryzjerskich po mikropigmentację skóry głowy i pełną obsługę perukarską" dodając - "Jesteśmy zaszczyceni udziałem w projekcie Motyle Świadomości. Projekt jest skierowany dla kobiet po rekonstrukcji piersi".

Red. - Pani Anno, czy mogła by Pani powiedzieć na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie włosów?.

Anna Jaskulska -"Niechirurgiczne uzupełnienia włosów to nieograniczone możliwości tuszowania braku włosów". 

Red. - Czy mogłaby Pani przybliżyć nam temat niechirurgiczne przeszczepy włosów.

Anna Jaskulska -"Prawdopodobnie większość z nas słyszało lub miało okazje korzystać ze standardowych rozwiązań zagęszczania oraz przedłużania włosów. Niestety większość z tych metod nie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Ilość wad przeważa nad zaletami. Sztuczne włosy typu dopinki, treski, clip on/off i wiele innych – one wszystkie obciążają cebulki włosów powodując osłabienie i wypadanie".

Red. - Co w zamian macie w ofercie?

Anna Jaskulska - "Istnieją jednak alternatywne sposoby uzyskania pięknych, lśniących włosów, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb klienta. Oferujemy naszym Klientom innowacyjne rozwiązanie problemów ze słabymi włosami lub całkowitym ich brakiem. Systemy włosów to metoda niezawodna, sprawdza się w codziennym użytkowaniu, ale równie świetnie radzi sobie w ekstremalnych warunkach. Swoją funkcjonalność zawdzięcza cienkiej siateczce, do której mocowane są włosy, pozwala ona oddychać naszej skórze dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu przegrzania i pocenia się skóry głowy. Z systemem możemy żyć aktywnie, uprawiać sport nawet ekstremalny bez obaw o uszkodzenie fryzury".

Red. Czy to bezpieczna metoda, którą proponujecie?

Anna Jaskulska - "To w pełni bezpieczna, bezbolesna i w 100% nieinwazyjna metoda uzupełnienia ubytków włosów, przedłużenia oraz zagęszczenia". Panie redaktorze projektujemy włosy w przypadku przerzedzeń, całkowitego braku włosów, poparzeń, blizn; na każdą część głowy".

Red. Pani Anno podczas otwarcia Salonu Fryzjerskiego wspomniano o projekcie pod nazwą „Motyle Świadomości”, na czym on polega?

Anna Jaskulska - "Mamy przyjemność wzięcia udziału w niezwykłym projekcie pod nazwą „Motyle Świadomości”, w ramach którego jesteśmy zobowiązani się do wykonywania bezpłatnie zabiegu mikropigmentacji brodawki piersiowej po rekonstrukcji piersi. Jako uwieńczenie wygranej walki i zamykający historię choroby". Chciałabym poinformować klientki, że ten szlachetny projekt powstał z myślą o kobietach, które nie dysponują środkami finansowymi na tego typu zabieg".

Red. Pani Aniu jaka jest świadomość społeczna związana z tym projektem?

Anna Jaskulska - "Pragniemy zwiększyć świadomość społeczną. Znaczna jego część nie zdaje sobie sprawy, że istnieje taka możliwość . Dla wielu Amazonek może stać się nadzieją na odzyskanie poczucia kobiecości i radości z życia".

Red. Jaki jest cel i na czym polega zabieg?

Anna Jaskulska - "Celem zabiegu jest wierne odtworzenie brodawki piersiowej. Polega on na ”namalowaniu” brodawki za pomocą igły poprzez wprowadzenie barwnika w głąb naskórka. W wyniku otrzymujemy efekt 3D do złudzenia przypominający naturalną brodawkę piersiową. Rezultat widoczny jest natychmiast". Chciałabym poinformować, że zabieg jest całkowicie bezpieczny. Pigmenty są naturalne i hypoalergiczne. Przed zabiegiem wymagana jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem prowadzącym".

Red. Pani Anno, dziękujemy za udzielony na gorąco wywiad związany z Waszą ofertą w Salonie Fryzjerskim HAIR & BEAUTY Anna Jaskulska w Radomiu otwartym przy ulicy Osiedlowej 28c.

Anna Jaskulska - "Bardzo dziękuję. Zapraszam serdecznie do Salonu Fryzjersko Perukarskiego HAIR & BEAUTY przy ulicy Osiedlowej 28c i zapoznania się z naszą ofertą"

Adam Dziedzic