20:11 / 23.11.2019

Wyjątkowa 10 Edycja Brand Elite - Spotkania z Marką, pt. JA DAJĘ TOBIE TY PODAJ DALEJ.

©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic 

"Ja daję Tobie, Ty podajesz dalej"
Ewa Minge

Agencja Kreatywna Noble Brand i Fundacja "Dobry Duszek" były organizatorami w dniu 21 listopada 2019 roku w KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków k. Radomia wyjątkowej 10 Jubileuszowej edycji Brand Elite - Spotkania z Marką, pt. JA DAJĘ TOBIE TY PODAJ DALEJ.  Biznes Społeczność Odpowiedzialność". - skupionej na Człowieku, na Ludzkiej stronie biznesu.
Powitania gości dokonały Anna Słopiecka Małgorzata Patynowska pomysłodawczynie i organizatorki Brand Elite - Spotkania z Marką słowami -Dobry wieczór Państwu .Witamy wszystkich Państwa serdecznie na 10. Jubileuszowej Edycji Brand Elite - Spotkania z Marką, pt. "JA DAJĘ TOBIE TY PODAJ DALEJ. Biznes Społeczność Odpowiedzialność". 


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  ANNA SŁOPIECKA

-Jestem rodowitą Radomianką. Był taki moment w moim życiu, że mieszkałam i realizowałam się na stanowiskach menadżerskich w Warszawie i to z tym miastem wiązałam swoją przyszłość. W każdej pracy od początku swojej kariery zawodowej wprowadzałam jakiś nowy produkt/projekt na rynek. Gdy doszłam do wniosku, że otworzę swoją działalność, obudził się we mnie patriotyzm lokalny i stworzyłam swoją agencję kreatywną w Radomiu, która zajmuje się kompleksowym budowaniem wizerunku marek osobistych oraz przedsiębiorstw, tak by były spójne i rozpoznawalne. Na etapie rozwoju działalności, zrodził się we mnie pomysł realizacji spotkań będących platformą wymiany wiedzy, doświadczeń, budowania relacji. Zaufali mi Sponsorzy, Partnerzy i Wy Drodzy Uczestnicy tych spotkań. To było dla mnie ważne , że w realizację tych spotkań włączyła się Gmina Miasta Radomia mówiła Anna Słopiecka, jednocześnie dodała -Moim pragnieniem było i jest promocja mojego rodzinnego miasta poprzez Brand Elite - ludzi, którzy tę społeczność tworzą oraz tych których do siebie zapraszamy, a często są to marki światowe tak jak dziś. Wszyscy dotychczasowi Prelegenci, a było ich ponad 40, byli pod wrażeniem atmosfery tych spotkań, gościnności i przedsiębiorczości Radomian. Dziś gdy jesteśmy już na 10. Jubileuszowej Edycji, czuję że dokonałam właściwego wyboru i na ten czas realizuję swoją misję na Mazowszu i w Radomiu podczas X Edycji" 

Następnie odbyła się filmowa prezentacja Sponsorów, Patronów, Partnerów, Patronów Medialnych  dzięki ich współpracy i zaangażowaniu odbywa się 10. edycja Brand Elite.
Po prezentacji prowadząca zaprosiła do zabrania głosu W-ce Marszałka Województwa Mazowieckiego, Rafała Rajkowskiego oraz zastępcę prezydenta Radomia Katarzynę Kalinowską.

10 Edycja była także okazją, żeby opowiedzieć jak doszło do relacji i zbudowania wspólnych wartości między Anną Słopiecką a Małgorzatą Patynowską.
-Dzisiejsze wydarzenie jest ukoronowaniem naszej relacji zbudowanej wspólnych wartościach. Połączyła nas CSR, bo poznałyśmy się podczas mądrego pomagania w Szlachetnej Paczce. Podzieliłam się z Małgosią pomysłem Brand Elite, pomogła mi zrobić 1 krok i tak kroczymy razem do dziś. Myśl przewodnia, którą zaczerpnęłyśmy od naszego Gościa Specjalnego, odzwierciedla ideę przewodnią naszych spotkań Brand Elite. Dzięki nim powstało tu wiele inicjatyw, przedsięwzięć, powstały nowe marki, które miałam przyjemność kreować. Nawiązanych zostało wiele wspaniałych, wartościowych relacji, które uważamy za dobro tego projektu. Dziś gościmy marki światowe. opowiadała Anna Słopiecka

Pierwszym Prelegentem 10. Jubileuszowej Edycji Brand Elite - Spotkania z Marką, był ANDRZEJ CICHOCKI - Efektywny manager budujący swoją skuteczność od ponad 27 lat dzięki świadomym decyzjom i konsekwencji. który przybył z Chicago:


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  ANDRZEJ CICHOCKI

• Jest praktykiem – karierę w branży ubezpieczeń rozpoczynał od stanowiska agenta. Zwiększał obszar swojego wpływu na organizację dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju siebie a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów.
• Skupiony na tym, aby nie tylko budować niekonwencjonalne struktury sprzedażowe ale też rozważnie koordynować współpracę na wszystkich poziomach ich hierarchii.
• Swój sukces zawdzięcza kompleksowemu projektowaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych oraz zarządzaniu nimi w oparciu o związki synergiczne.
• Andrzej Cichocki poza swoją działalnością menadżerską, jest aktywnym life coachem, wykładowcą i trenerem biznesu, na swoim koncie ma ponad 30.000 przeszkolonych osób.
• Jest autorem książek, wielu publikacji prasowych mających na celu uświadomienie wagi kodeksu etycznego i inteligencji emocjonalnej w biznesie, jak również twórcą programów szkoleniowych mających na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą.
• Poza biznesem Andrzej jest kapelanem więziennym, w tym niezwykłym środowisku pełni swoją służbę

Po zakończeniu pierwszego panelu przyszedł taki mały moment wdzięczności, a że  dziś jest wieczór wdzięczności organizatorki podziękowali dotychczasowym Sponsorom i Partnerom poprzez wręczenie symbolicznych upominków. 


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  MONIKA BANKIEWICZ, ADAM DZIEDZIC, RAFAŁ SADOWSKI

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych jako patron medialny jest redakcja portalu Obiektywnie.info.pl

W drugim panelu prelegentem był gość wyjątkowy EWA MINGE.
Początki działalności Prelegentki sięgają 1989 roku i małej miejscowości Pszczew na zachodzie Polski. Tam właśnie Ewa Minge rozpoczęła budowanie najbardziej rozpoznawalnej na świecie marki modowej
z Europy wschodniej. 


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  EWA MINGE

Od blisko 20 lat obecna jest na najważniejszych wybiegach i najbardziej prestiżowych imprezach modowych z całego świata.
Kolekcje projektantki prezentowane były między innymi w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Montrealu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Kijowie czy Dubaju – zawsze zbierając bardzo pozytywne recenzje.
Najważniejsze tytuły międzynarodowej prasy modowej takie jak: „Vogue”, „Harper’s Bazar”, „Elle”, „Glamour”, „Cosmopolitan”, „Collezioni” czy „Marie Clare” od lat stawiają kolekcje polki obok największych domów mody na świecie.
O projektantce i jej działalności pisały również najważniejsze dzienniki opiniotwórcze. „New York Times”, brytyjski „The Telegraph” . W 2004 roku włoskie media na głównych stronach gazet komentowały otrzymanie przez polkę medalu imiennego od mera Rzymu za zasługi dla wiecznego miasta i przyznanie jej przez włoską izbę mody „Alta Moda” międzynarodowego tytułu „Next Couture”.
• Jest laureatką niezliczonej ilości nagród, wielokrotnie nagradzana tytułami osobowości roku, luksusowej marki roku czy osobowości roku mediów, jest również w posiadaniu złotych medali targów w Moskwie i Kijowie.

Tradycyjnie  odbył się Krótki KONKURS z wartościowymi nagrodami, podczas którego przedstawiono bliżej  Sponsorów wydarzenia: Pytanie konkursowe jak zawsze brzmiało: Skojarzenia marki?   
iHome – Rafał Gębura – Prezentacja marki – Zaproszenia
Salon Urody Jolanta Skąpska (z ponad 25 letnim doświadczeniem, na którego czele stoi autorytet w dziedzinie kosmetologii Pani Jolanta Skąpska)  - 2 Zaproszenia


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic  ANNA SŁOPIECKA< JOANNA SKĄPSKA

Małgorzata Janas – Artystyczne Szycie Firan – specjalizuje się w artystycznym szyciu firan, zasłon, lambrekinów, rolet rzymskich, ekranów, paneli i wielu innych.
Agencja Kreatywna Noble Brand – 2 Vouchery
Fundacja Dobry Duszek – 2 Vouchery na domowe obiadki

Po konkursie nastąpiła licytacja. Pieniądze z licytacji przekazane zostaną do Fundacji "Dobry Duszek".
 
Za  pośrednictwem naszego portalu Obiektywnie.info.pl organizatorki dziękują wszystkim tym, którzy się napracowali by to wydarzenie, ta 10 Edycja Brand Elite - Spotkania z Marką  mogła się odbyć: Pawłowi Rybołowicz, Ilonie Lipińskiej, Członkom Studenckiego Forum Business Centre Club.  Przekazują także podziękowania Wam Drodzy uczestnicy, bo dzięki Waszej obecności wiedzą, że to co robią ma sens.
Dziękują również wszystkim, którzy na co dzień wspierają Ich dobrym słowem i motywują do dalszych działań.


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic   EWA MINGE, ANDRZEJ CICHOCKI, ANNA SŁOPIECKA

W części networkingowej zaproszono na pyszny TORT JUBILEUSZOWY przygotowany przez Cukiernię Pastuszka. 


©obiektywnie.info.pl#Adam Dziedzic   TORT JUBILEUSZOWY

Nawiązywano nowe wartościowe kontakty, nastąpiła wymiana wiedzy, doświadczeń przy pysznym poczęstunku przygotowanym przez Restaurację Hotelu Karo oraz partnerów tego wyjątkowego wydarzenia: Soczek z Doliny Radomki, Cukiernię Pastuszka, Czas na chleb, Zakład Mięsny WIERZEJKI. 

Adam Dziedzic