03:04 / 28.04.2019

Wszystko o zbliżającej się 9. Edycji Brand Elite pt. BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU

© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Agencja Kreatywna Noble Brand zaprasza do udziału w Wieczorze Biznesowym pt. "BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU", która odbędzie się w dniu 29 maja (środa), godz. 18:00 - 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. 

9. Edycja Brand Elite pt. "Budowanie Mistrzowskiego Zespołu" zaadresowana jest do KOBIET I MĘŻCZYZN.

-Gościem specjalnym 9. Edycji Brand Elite - Spotkania z Marką  będzie MACIEJ WISŁAWSKI - PILOT RAJDOWY. poinformowała  jedna z organizatorek Anna Słopiecka z Agencji Kreatywnej Noble Brand -Całe wydarzenie podzielone zostało na cztery panele w 1 panelu wystąpi DUET AMP FUTBOL POLSKA: PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ & JAKUB LEWANDOWSKI, w drugim panelu również DUET: MACIEJ WISŁAWSKI & ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ, trzeci panel dotyczyć będzie dyskusji, a w czwarty to Networking, Catering w formie bufetu. skrótowo dodała Anna Słopiecka.


Panel 1. PRELEKCJA/MOWA MOTYWACYJNA

DUET AMP FUTBOL POLSKA: PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ & JAKUB LEWANDOWSKI
TEMAT: BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU. BIZNES DO SPORTU. SPORT DO BIZNESU.
Wiemy, jak ważne jest, aby pracownicy stale się rozwijali i zgłębiali wiedzę, która umożliwi im skuteczne działanie. Wiemy też, że wiedza merytoryczna zdobyta na szkoleniu trafia do zaprogramowanego na działanie umysłu. Jednak, aby wiedza i chęci do pracy przyniosły spektakularny efekt, potrzebne jest serce i "coś", co je poruszy.

Dwóch Prelegentów, Jakub Lewandowski i Przemysław Świercz, spotkało się na sali szkoleniowej w relacji "Mistrz-Uczeń". Obaj napotkali w swoim życiu przeszkody, które mogły odebrać im nadzieję na przyszłość - obaj przekuli je w sukces! Obu łączy wspólna pasja i cele. Dlatego postanowili połączyć siły, a efektem ich współpracy organizatorki postanowiły podzielić się z Państwem.PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ - Trener, Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, zawodnik Husarii Kraków. Prowadzi szkolenia z zakresu motywacji, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania ludźmi i zespołem.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, instruktor wielu dyscyplin sportowych. Absolwent studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego
w Warszawie, kierunki: "Zarządzanie Ludźmi w Firmie" oraz ,,Szkolenie i rozwój". Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.
Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo - rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Prowadził szkolenia z obsługi klienta. Koordynator projektów
w klubie sportowym. Tancerz Zespołu Ludowego ,,Warszawa" AWF.
Za swoje największe sukcesu uważa wspaniałą rodzinę - Żonę, dwie piękne córki, cudowne rodzeństwo i kochającą Mamę. To wszystko pozwala mu myśleć o sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem.
Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu, jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu.


JAKUB LEWANDOWSKI - Trener Mentalny Reprezentacji Polski AMP Futbol, Prezes spółki PASJA GDT, Trener, Coach ICC.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Akademii L. Koźmińskiego - "Zarządzanie Ludźmi w Firmie". Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP. Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał w polskich i międzynarodowych koncernach. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Prowadzi coaching biznesowy i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów oraz szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji. Współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24 i prasie branżowej. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach biznesowych i sprzedażowych. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Trener mentalny Polskiej Reprezentacji AMP Futbol.

Panel 2. PRELEKCJA, DUET: MACIEJ WISŁAWSKI & ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ
TEMAT: SUKCES ZAŁOGI RAJDOWEJ - MISTRZOWSKI ZESPÓŁ SIŁĄ TWOJEJ MARKI.


MACIEJ WISŁAWSKI - PILOT RAJDOWY, MENTOR tematem będzie SUKCES ZAŁOGI RAJDOWEJ - MISTRZOWSKI ZESPÓŁ SIŁĄ TWOJEJ MARKI.
Legenda polskiego sportu samochodowego
Jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych pilotów rajdowych w Polsce. Rajdowy Mistrz Europy 1997, czternastokrotny Mistrz Polski.
W 1998 startował w eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata. W 2009 roku zdobył tytuł Wicemistrza Rally America. Ściga się do dzisiaj pilotując największych polskich kierowców rajdowych.
Dla kilku rajdowych pokoleń jest symbolem tego co najlepsze w polskim sporcie samochodowym. Startował jako pilot polskich kierowców: Henryka Mandery, Andrzeja Lubiaka. W 1988 wystartował w pierwszym rajdzie obok Krzysztofa Hołowczyca. To właśnie z Hołowczycem świętował swoje największe sukcesy. Dwa razy w karierze w 1995 i 1996 wygrał razem z nim Mistrzostwo Polski. W 1997 wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy.
Pilotował m.in. Leszka Kuzaja i Sebastiana Frycza, Macieja Lubiaka, Kajetana Kajetanowicza, Radosława Type, Andiego Mancina.
Od 2010 r. do chwili obecnej pełni rolę pilota rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.


ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ -  KIEROWCA RAJDOWY
Łukasz urodził się i mieszka w Warszawie. To wielki pasjonat motoryzacji oraz sportów motorowych od najmłodszych lat. Początkowo rajdy i wyścigi poznawał z perspektywy kibica. Później jako dziennikarz połączył swoją pasję z pracą. Od 2004 roku związany jest z telewizją TVN. Od 2007 roku pracuje w TVN TURBO. Pierwsze kilometry w sporcie motorowym to wyścigi na torze. Debiutował w 2009 roku w pucharze Kii Cee'd. Łukasz jest dwukrotnym Wyścigowym Mistrzem Polski (2010, 2011) oraz drugim Wicemistrzem w wyścigach długodystansowych Endurance (2011). Może się także pochwalić dołączeniem do elitarnego grona kierowców, którzy poprowadzili samochód formuły jeden (Renault F1 Team, 2007). Po przygodzie z wyścigami przyszła kolej na sukcesy w rajdach: wygrana Rajdowego Pucharu Polski 2011 w klasie A6, Wicemistrzostwo Polski w Castrol Edge Fiesta Trophy 2012 (Ford Fiesta R2), Rajdowy Wicemistrz Polski 2013 (Ford Fiesta R2), drugi Wicemistrz Polski klasyfikacji generalnej 2WD 2015 (Renault Clio R3T), wielokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka w swojej klasie.


Panel 3. Panel Dyskusyjny
Panel 4. Networking, Catering w formie bufetu.
Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i biznesowy, chcesz dowiedzieć jakie działania musisz podjąć by zbudować markę na światowym poziomie oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

BILETY DOSTĘPNE NA: https://brandelite9.evenea.pl/
129 zł / 1os. - przedsprzedaż CENA PROMOCYJNA do 15 maja
159 zł / 1 os. - sprzedaż CENA REGULARNA od 16 maja do 29 maja włącznie
495 zł / 5 os. BILET GRUPOWY - minimum 5 osób (99 zł / 1 os.)
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!
KONTAKT: noblebrand.marketing@gmail.com, tel. 508124707
Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite - Spotkania z Marką, organizowanego przez:
Agencję Kreatywną Noble Brand & Małgorzatę Patynowską Fundacja Dobry Duszek
-WYDARZENIE MA WYMIAR CHARYTATYWNY powiedziała nam druga z organizatorek Małgorzata Patynowska, Prezes Fundacji Dobry Duszek, -Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach CSR społecznej odpowiedzialności biznesu, włącza się w akcje prowadzone na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu www.fundacjadobryduszek.pl. dodając -Dodatkowo istnieje możliwość licytacji wartościowych przedmiotów na wydarzeniu oraz na 

Adam Dziedzic