13:12 / 23.12.2020

Wspólne KOLĘDOWANIE Z GUZOWIANKAMI już 25 grudnia o godzinie 16.00

©Młodzieżowy zespół Ludowy Guzowianki

Wspólne KOLĘDOWANIE Z GUZOWIANKAMI choć w okrojonym składzie ze względu na sytuację i liczne obostrzenia jakie zostały wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa.

Koncert odbędzie się 25 grudnia o godzinie 16.00 i transmitowany będzie w serwisie YouTube oraz na fanpage'u "Guzowianek" 

OGLĄDAJ RAZEM Z NAMI !!! OGLĄDAJ RAZEM Z NAMI !!! OGLĄDAJ RAZEM Z NAMI !!! - naciśnij poniżej. 


©Młodzieżowy zespół Ludowy Guzowianki  GUZOWIANKOWE KOLĘDOWANIE

-Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten rok, nie tak wyobrażaliśmy sobie te wyjątkowe święta. Trwa narodowa kwarantanna, dlatego zobaczymy się niestety wirtualnie. Ale chcemy z państwem być, chcemy wspólnie cieszyć się z narodzin Jezusa. Dlatego Zorganizowaliśmy Koncert Kolęd On line na ludowo. mówią Guzowianki.


©Młodzieżowy zespół Ludowy Guzowianki

GUZOWIANKI mogą go zorganizować dzięki uprzejmości ks. Andrzeja Tuszyńskiego - proboszcza parafii św. Wacława w Radomiu. Transmisja  online odbędzie się z tego zabytkowego kościoła. 

Organizatorem koncertu jest Rafał Sadowski, współorganizatorem: -Młodzieżowy zespół Ludowy Guzowianki oraz samorząd województwa mazowieckiego - Mazowsze Serce Polski Partnerzy: -Kościół Świętego Wacława w Radomiu -Miasto Radom

Honorowy patronat nad koncertem objęli: marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz prezydent Radomia Radosław Witkowski

Patronat medialny: Obiektywnie.info.pl

Zespół Guzowianki przygotuje nie tylko znane kolędy ale również autorskie pastorałki.

Koncert odbędzie się 25 grudnia o godzinie 16.00 i transmitowany będzie w serwisie YouTube oraz na fanpage'u "Guzowianek" 
Koncert poprowadzi Artur Molęda.