16:07 / 08.07.2017

WROCŁAW był kolejnym miastem, w którym odbył się CASTING DO KONKURSU FRESH FACES WORLD 2017

© Maciej Borkowicz AIM-Studio. 
 Kolejnym miastem, po Radomiu, Ostródzie, Gdańsku i Zielonej Górze był Wrocław, w którym odbył się casting do konkursu Fresh Faces World.
 Zorganizowano go 17 czerwca w Grey Music Club. Na casting przybyło wielu uczestników wraz z rodzinami i osobami, które ich dopingowały. 

 Kandydaci zprezentowali się tym razem przed 9 osobowym Jury, w skład którego wchodzili: 
Maggie Hease - jurorka międzynarodowych konkursów modelingowych, ekspertka w tej branży, właścicielka konkursu Fresh Faces World i agencji Magteam Model Management. Polka, która odniosła ogromny sukces w USA; manager wielu światowych modelek, w tym: Alexy Łuczak i Amandy Streic, 
Anna Wierzbicka - Modelka Magteam Model Management. Sześcioletni staż w modelingu zdobyła w takich stolicach mody jak Mediolan, Paryż i Tokio. Obecnie trener i instruktor fitness w klubie Zwycięska Gym&Fitness Center,
Maciej Borkowicz AIM-studio.pl -  różne spojrzenia, jedna pasja. Specjalizuje się w fotografii biznesowej oraz fotografii rodzinnej i dziecięcej, ale z chęcią realizują również inne projekty z zakresu fotografii. 
Olga Zięba - jedna z najlepszych wizażystek, charakteryzatorów oraz szkoleniowców w Polsce. Pracowała przy wielu programach telewizyjnych: Eska TV, TVN Style, Polsat, Grupa 13, Tv Puls. W jej portfolio znajdują się wideoklipy min. takich gwiazd jak: Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk, Mezo, Mrozu, zespół Piersi oraz Big Cyc. Współpracowała z Krystyną Czubówną oraz Janem Miodkiem.
Karolina Mrowińska - organizatorka wielu projektów modowych, właścicielka międzynarodowej hurtowni odzieżowej w której świat piękna, pokazów i modelek jest codziennością, 
Emilia Chrulenko -  modelka i laureatka wielu konkursów piękności, 
Paulina Mróz - właściciella Bołda Fryzjer Polski, modelka o najpiękniejszym uśmiechu, finalistka wielu konkursów piękności, 
Agnieszka Janik - PR & Event Manager GREY MUSIC CLUB oraz
Marta Szóstka - właścicielka Szóstka Design, nowej marki odzieżowej dla kobiet.
 Po castingowych prezentacjach wybrano grupę kandydatów, która przeszła do półfinału konkursu, który odbędzie się w listopadzie w Warszawie. W szczególny sposób wyróżniono jedną osobę, która otrzymała przepustkę do finału konkursu a także upominek - strój kąpielowy  od partnera  Fresh Faces World marki SHE.  Wybranym uczestnikom castingu wręczono także półroczne vouchery członkowskie do Zwycięska Gym&Fitness Center. 
Partnerami castingu Fresh Faces World we Wrocławiu byli
Maciej Borkowicz AIM-studio.pl, Zwycięska Gym&Fitness Center, Grey Music Club, Bołda Fryzjer Polski, Olga Zięba Make-up artist, Szóstka Design. 
Organizator regionalny castingu: Arkadiusz Maciuszek Prezydent Dolnośląskiego Festiwalu Piękna oraz właściciel TV-M Press Media.