13:06 / 08.06.2017

WIZYTACJE CZŁONKÓW KAPITUŁY XXI EDYCJI GALI BIZNESU "GRANITOWE TULIPANY" W NOMINOWANYCH FIRMACH.

© Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej
Pomysłodawcą i organizatorem Konkursu jest Izba Przemysłowo - Handlowa Ziemi Radomskiej. Ideą Konkursu jest promocja najlepszych firm południowego Mazowsza, które dzięki odnoszonym sukcesom ekonomicznym, profesjonalnemu zarządzaniu i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, wyróżniają się na rynku lokalnym i krajowym.  
NOMINOWANE FIRMY w poszczególnych kategoriach: Firma Roku/ Mała,Średnia, Duża/ Produkt Roku; Inwestycja Roku;Debiut Roku.
Link:
W ostatnich tygodniach odbywały się wizytacje członków Kapituły XXI edycji Gali Biznesu "Granitowe Tulipany" w nominowanych firmach między innymi odwiedzono nominowane firmy:
© Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej
Masterdev Rafał Łęcki, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla biznesu -  startuje w kategorii Firma Mała,
 Klub AG Tenis Chorzowska. Klub powstał w 2016 roku z inicjatywy pasjonata i aktywnego gracza Jarosława Zagożdżona. Do dyspozycji cztery doskonale oświetlone korty z nawierzchnią ze sztucznej trawy w hali o konstrukcji stałej z rozsuwanymi bokami - startuje w kategorii Debiut Roku
Nasze Kasze, nowy sklep w Radomiu. Oferuje bogactwa przeróżnych kasz, mąk, ryżu, przypraw, orzechów oraz suszonych owoców jak również wiejskie jaja, naturalne pieczywo, oleje - startuje w kategorii Debiut Roku.
Partgroup - spray gaśniczy o intrygującej nazwie iBlock Fire Iblock fire.. Biodegradowalny środek gaśniczy, który powinien znaleźć się w każdym naszym aucie, mieszkaniu czy też firmie - startuje w kategorii PRODUKT ROKU.
QFG Sp. z o.o. Food Group obejmuje szereg podmiotów reprezentowanych przez Jarosława Krzyżanowskiego. Trzonem działalności jest wytwarzanie convenience food, czyli tzw. „żywności wygodnej”, gotowej do spożycia bezpośrednio po podgrzaniu. W ofercie można znaleźć między innymi chłodzone, mrożone, sterylizowane i pasteryzowane dania z drobiu, wieprzowiny, wołowiny lub baraniny - bierze udział w kategoriach: Firma Roku i Inwestycja Roku z "Nowoczesnym zakładem produkcyjnym".
 CaneCaro Dogoterapia świadczy usługi dogoterapii szkołom, przedszkolom, żłobkom i innym placówkom edukacyjnym. Firma współpracuje z placówkami na terenie Radomia oraz z przedszkolami i żłobkami w innych miastach województwa mazowieckiego (np. Kozienice czy Warszawa). Na chwilę obecną w spotkaniach z dziećmi uczestniczą dwie suczki rasy golden retriever - startuje w kategorii Debiut Roku.
Stalgast Radom Sp. z o.o. to innowacyjna Polska fabryka uruchomiona w 2008r w Radomiu, produkująca meble i urządzenia gastronomiczne z stali nierdzewnej - startuje w kategorii Firma Roku. 
P.P.H.U "ADAMCZYK" to producent różnego rodzaju opakowań foliowych z granulatu HDPE oraz LDPE, m.in. torebek śniadaniowych, reklamówek, worków na odpady oraz produktów niestandardowych, również z nadrukami - startuje w Kategorii Firma Średnia.
International Tobacco Machinery Polad Sp. z o.o.  jest jednym z czołowych producentów rozwiązań technologicznych dla przemysłu tytoniowego. Specjalizuje się w kompleksowych dostawach maszyn i rozwiązań technologicznych we wszystkich obszarach przemysłu tytoniowego, od obróbki tytoniu po produkcję papierosów - bierze udział w kategorii Inwestycja Roku z "Innowacyjnym budynkiem biurowym, wyróżnionym międzynarodowym certyfikatem „BREEAM” na poziomie EXCELLENT oraz rozwojem nowoczesnej infrastruktury produkcyjnej". 
SOOWA Taxi  to najnowocześniejsza korporacja taxi w Radomiu. Flota składa się w całości z nowych, bezpiecznych, hybrydowych samochodów Toyota Auris. - startuje w kategorii Debiut Roku. 
Korporacja Budowlana DARCO  - zajmuje się kompleksową realizacją i obsługą inwestycji budowlanych. 
Hydro Truck zajmuje się obsługą firm z sektora transportu specjalistycznego towarów w silosach i cysternach. Oferta firmy obejmuje sprzedaż i wynajem silosów i cystern, montaż kompresorów rozładunkowych i obsługę serwisową wszystkich oferowanych przez Hydr-Truck pojazdów i urządzeń. - startuje w kategorii Firma Średnia.
"Rafil" S.A. Firma w tym roku obchodzi 100-lecie swojego istnienia. Serdecznie gratulujemy!!!! Radomska Fabryka Farb i Lakierów SA pozostaje krajowym liderem w produkcji antykorozyjnych farb podkładowych i nawierzchniowych do ochrony korozyjnej w przemyśle ciężkim. Produkuje systemy alkidowe, poliwinylowe, poliuretanowe, epoksydowe, termoodporne. Zgodnie z najnowszymi tendencjami, w ofercie firmy znajdują się nowe, przyjazne środowisku wyroby o mniejszej zawartości rozcieńczalników organicznych oraz produkty wodorozcieńczalne - startuje w kategorii Produkt Roku 2016, prezentując farbę na blachy ocynkowane EKO-RADACH.
Tech - Project Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w dostawach precyzyjnych części toczonych i frezowanych dla przemysłu maszynowego, elektrotechnicznego i samochodowego.-  nominowana w kategorii Firma Mała
Toyota Romanowski to Autoryzowany Dealer Toyoty od 25 lat. Firma prowadzi sprzedaż nowych samochodów marki Toyota oraz Lexus, obsługuje zarówno Klientów indywidualnych jak i flotowych. Realizuje zamówienia dla Policji, Straży Pożarnej oraz innych instytucji państwowych - startuje w kategorii Firma Roku.
ZEBRRA.tv to telewizja, która powstała 8 stycznia 2014 roku. Właścicielem marki jest spółka CBJB powstała 29.10.2013 r. Na początku swojej działalności ZEBRRA.tv prezentując wydarzenia z Radomia i regionu radomskiego zamieszczała swój program jedynie w Internecie. Od 6 grudnia 2017 r. dzięki otrzymaniu koncesji oraz wejściu z programem na platformę cyfrową sieci kablowej Vectra, stała się pierwszą telewizją z Radomia o zasięgu ogólnopolskim. Program można oglądać na kanale 828 w sieci Vectra - startuje w kategorii Firma Mała.
Tekom Technologia Sp. z o.o. - zajmuje się tworzeniem aplikacji programistycznych i urządzeń elektronicznych. Oferta firmy to: monitoring pojazdów GPS, producent oprogramowania, systemy IT dla przemysłu - startuje w kategorii Firma Średnia.
Sklejbud zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt meblowych renomowanych producentów krajowych i europejskich - firma jest nominowana w kategorii Produkt Roku za " POLGLOS UNITY-płytę wiórową laminowaną".
KLIMA4U to firma handlowo-usługowa w zakresie klimatyzacji i wentylacji - startuje w kategorii Firma Mała.
S-Group- właściciel marki kosmetyków naturalnych Felicea to polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych. W jej ofercie znajdują się: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce,błyszczyki, szminki, pomadki oraz kosmetyki prasowane: cienie, pudry, róże i bronzer -  bierze udział w kategorii Produkt Roku z produktem "Naturalne kosmetyki do makijażu marki Felicea". 
SUPRON 3. Główną działalnością firmy jest produkcja, dystrybucja i serwis sprzętu przeciwpożarowego Wszystkie wyroby produkowane w firmie posiadają certyfikaty i świadectwa dopuszczenia - startuje w kategorii Inwestycja Roku z "Nową siedzibą firmy-zlokalizowaną przy ul. Sadowniczej 6 w Radomiu".