21:09 / 16.09.2018

WiewiórINKA w Radomiu! Ciekawa akcja promocyjna Inowrocławia.

© Obiektywnie.info.pl / Adam dziedzic

16 września 2018 roku WiewiórINKA odwiedziła Radom spotkała się z mieszkańcami na Deptaku Żeromskiego.

© Obiektywnie.info.pl / Adam dziedzic

My spotkaliśmy ją w Parku Kościuszki przy pomniku Jana Kochanowskiego. Ta miła maskotka WiewiórINKA zachwalała uroki Inowrocławia oraz zapraszała do odwiedzin Inowrocławia. WiewiórINKA - to żywa legenda Inowrocławia. Pojawia się na każdej ważnej imprezie w tym mieście, a na co dzień spotkać można ją w Parku Solankowym.

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA podróżuje pociągiem. Jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji opowiada o Inowrocławiu, zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta. 

WiewiórINKA odbyła już sześć weekendowych podróży, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 52 innych polskich miast. 

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast. 

 Adam Dziedzic