21:10 / 05.10.2019

Wielkie otwarcie SALONU FIGURY - Profesjonalnego Studia Modelowania Sylwetki w Zwoleniu.

© Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

W czwartkowe popołudnie dnia 3 października 2019 roku uroczyście otwarto Salon Figury w Zwoleniu (w siedzibie LOBO) przy ul. Sienkiewicza 4. 
Salon Figury - to Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki.Na otwarcie przybyło dużo kobiet, nic dziwnego - Salon Figury, to świat stworzony przez kobiety dla kobiet i z myślą o kobietach. Salon, w którym można zrealizować marzenia o pięknym ciele i świetnym samopoczuciu. W salonie każda Klientka traktowana jest indywidualnie i dostaje kompleksowy przepis na osiągnięcie swojego celu.Otwarcia dokonała Magdalena Gliszczyńska z Radia Plus, która przedstawiła program uroczystości i poprowadziła całą imprezę. Następnie Iwona Paszkiewicz , Prezes fundacji follow me, właściciel salonu figury. podziękowała wszystkim Paniom za przybycie i opowiedziała jak doszło do powstania salonu.
- Witam was bardzo serdecznie w miejscu wyjątkowym, stworzonym przez kobiety dla kobiet. Spotykając się z Wami drogie Panie na warsztatach szkoleniach często słyszałam, że chciałybyście mieć miejsce takie kobiece, tylko dla was. Gdzie będziecie mogły zadbać o siebie i znaleźć wsparcie innych kobiet. Dlatego kiedy poznałam koncept Studio Figura stworzony przez niesamowitą kobietę - Izabellę Michalak pomyślałam, że to jest to, co chciałabym zaproponować wam drogie kobiety. dodając -  Studio Figura to nie siłownia, nie salon kosmetyczny to miejsce, gdzie kobiety nawzajem się wspierają i na taka współpracę ja również liczę. Otrzymałam ogromne wsparcie tworząc to miejsce od całego Zespołu Studio Figura, ale również od dziewczyn, które już prowadzą takie miejsca w Puławach, Lublinie. Na zakończenie Pani Iwona dodała
- Podziękowania kieruje do mojego męża Grzegorza, (właściciela firmy LOBO przyp. red.), który zawsze wierzy we mnie i nie pozwala mi wycofać się, kiedy dopadają mnie wątpliwości. Muszę Wam powiedzieć, że dzisiejszy termin otwarcia nie jest przypadkowy wczoraj firma Lobo obchodziła Jubileusz 24 lecia a już za dwa dni będziemy świętowali rocznice ślubu z moim mężem. Z tej okazji Otwieramy Kolejną Firmę. Podczas otwarcia każda z kobiet mogła przetestować sprzęty, które były dostępne w tym Salonie między innymi: ze specjalistycznego urządzenia o nazwie LIMFODRENAŻ do wykonywania masażu, który wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych. Jest jedną ze skuteczniejszych metod odchudzania i usuwania cellulitu. ELEKTROSTYMULACJI czyli zabiegu , w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołuje skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.
Z BEAUTY SHAPER z rewolucyjnego urządzenia do modelowania problematycznych partii ciała. Najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej. Kompleksowe działanie na ciało i twarz. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.  Z kompleksowego kombajnu o nazwie CAVI SHAPE ADVANCED z zakresu medycyny estetycznej, zawierający fale radiowe na twarz i ciało, kawitację ultradźwiękową, masaż podciśnieniowy oraz technologię Jade Energy.  Magii temu wieczorowi nadała utalentowana artystka Klaudia Kowalik Music, która swoim pięknym głosem umilała przybyłym kobietom czas.

Magdalena Sałek prezentowała kosmetyki Mary Kay i zadbała o dłonie Kobiet, które przyszły na Otwarcie.Był poczęstunek oraz lampka wina, a wszystko przy unikalnej, kobiecej atmosferze.Adam Dziedzic