23:08 / 19.08.2019

Wernisaż wystawy fotografii Emilii Woźniak BARWY EMOCJI w Lipskim Centrum Kultury.

©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

W ramach obchodów DNI LIPSKA 17 sierpnia 2019 roku w sali wystawowej Lipskiego Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Emilii Woźniak pt. "Barwy Emocji".


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Przybyłych gości powitała Izabela Ronduda, dyrektor Lipskiego Centrum Kultury oraz Jacek Wielorański, burmistrz Lipska.
Pani Izabela Ronduda na wstępie przedstawiła lokalną artystkę Emilię Woźniak
-Szanowni Państwo, to wieczór sztuk pierwszego dnia naszego miasta. Jest nam niezmiernie miło wspólnie z Panem Burmistrzem gościć Państwa na wernisażu wystawy Pani Emilii Woźniak. Prezentowana ekspozycja nosi tytuł Barwy Emocji. Szanowni Państwo pani Emilia jest z Lipska. Ideą naszego święta jest między innymi promocja naszych lokalnych artystów. I to niniejszym czynimy.©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

Pani Emilia Woźniak na wystawie zaprezentowała tzw. fotografię portretową. Każda fotografia to osobna historia, czy osobne emocje. Nam odbiorcom pozostawia dowolny sposób interpretacji. Prowadzi własne studio fotograficzne. Odkąd fotografia stała się  jej pasją, to fotografia zmieniła jej spojrzenie na świat i wypełnia jej każdy dzień.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

-Przyznają Państwo, że te fotografie, to niezwykle subtelne, delikatne piękne prace, które zawierają nieokryte tajemnice, przeżycia i uczucia, ale wynika z nich również harmonia barw, ekspresja, estetyka mówiła o pracach Izabela Ronduda, dodając -Jestem przekonana, że to osoba wrażliwa, posiada duszę artystyczną, bowiem u nas odbiorców wywołuje niesamowite emocje i przeżycia

Dyrektor Lipskiego Centrum Kultury podziękowała Pani Emilii Woźniak za przyjęcie zaproszenia do prezentacji swojej ekspozycji i gratulowała talentu i pasji.

Jacek Wielorański, burmistrz Lipska natomiast podziękował artystce, że uświetniła pierwszy dzień 24 obchodów Dni Lipska przedstawiając swoją ekspozycję tzw. fotografię portretową  i w imieniu władz samorządowych wręczył Pani Emilii Woźniak List Gratulacyjny.


©Obiektywnie.info.pl # Adam Dziedzic

W wystawie uczestniczyli mieszkańcy Lipska i okolicznych miejscowości. Wśród oglądających wystawę był Robert Zygmunt Grudzień, artysta muzyk, kompozytor, dyrektor festiwali muzycznych, producent muzyczny i teatralny z Radomia oraz Andrzej Woźniak, artysta, malarz z Jeleniej Góry.


Adam Dziedzic