22:11 / 18.11.2016

W RADOMIU ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE - CORAZ LEPSZY WIECZÓR Z BIZNESEM

 W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Radomiu Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej zorganizowała w czwartek 17 listopada 2016r. w restauracji La Melisa w Radomiu spotkanie "Coraz Lepszy Wieczór z Biznesem".
Spotkanie otworzył Paweł Królak (Coraz Lepszy Szef) z Łukaszem Białczakiem prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej, która organizuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Radomiu. Na spotkaniu odbywały się prelekcje, które inspirowały do lepszego działania radomskich przedsiębiorców. W pierwszej części prelekcję na temat "Jak doskonalić firmę dzięki filozofii KAIZEN?" poprowadził w/w Paweł Królak. Następnie odbył się Biznesowy speed dating - czyli wzajemne opowiadanie o sobie ze współrozmówcami, (każdy miał jedną minutę). Rozmówcy mieli po dwie minuty na opowiedzenie o możliwości obustronnej współpracy.. W drugiej części prelegentka Monika Madejska w ciekawy sposób przedstawiła temat  "Jak motywować nowe pokolenie pracowników?" Celem spotkania było rozpoczęcie współpracy z innymi niesamowitymi przedsiębiorcami.
Paweł Królak -  (Coraz Lepszy Szef) www.CorazLepszaFirma.pl, strateg biznesowy i architekt systemów przyspieszających rozwój firmy.
Monika Madejska -.  (Pomaga przedsiębiorcom w odkrywaniu ich mocnych stron i na ich bazie budowaniu skutecznej firmy. Ekspert w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Akredytowany konsultant Harrison Assessment, współfundatorka fundacji Slowlajf - Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu rozwoju osobistego. Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Osobowego w www.CorazLepszaFirma.pl)
Adam Dziedzic
Fotorelacja: Adam Dziedzic