00:01 / 28.01.2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w radomskim MEDYKU

©Obiektywnie.info.pl-Adam Dziedzic

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu przy ul Kelles Krauza w dniu 24 stycznia 2019 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.

Sześćdziesięciu sześciu absolwentów z 6-ciu klas ukończyło naukę w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu. 

Wszystkich przybyłych na tę uroczystość w imieniu całego grona pedagogicznego serdecznie powitała Pani Dyrektor Agnieszka Stolarczyk. Szczególnie ciepłe słowa  skierowała do uczniów, którzy ukończyli naukę. 

Następnie odbywało się odbieranie dyplomów i podziękowania. Osoby z najwyższą średnią otrzymały z rąk Pani Dyrektor i nauczycieli dyplomy.

©Obiektywnie.info.pl-Adam Dziedzic

Odbył się również występ artystyczny Joanny Barańskiej absolwentki tej szkoły.

©Obiektywnie.info.pl-Adam Dziedzic

Po uroczystościach uczestnicy udali się na Plac Stare Miasto 10 w Radomiu do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, w którym w ciągu 55 dni zakończony został I etap modernizacji. Prace wykonane zostały najwyższą starannością, zasadami sztuki budowlanej i obowiązującymi przepisami. Projekt udało się zrealizować przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

©Obiektywnie.info.pl-Adam Dziedzic

-W ramach pierwszego etapu prac zmodernizowana została kotłownia, a także instalacje: elektryczna, teletechniczna i przeciwpożarowa. W budynku zamontowano klimatyzację, a stropodach nad częścią noclegową został docieplony. powiedziała  Agnieszka Stolarczyk, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.