07:10 / 23.10.2020

Uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji rozbudowy Piekarni WACYN

©ObiektywnieTV

W siedzibie Piekarni WACYN przy ulicy Szafirowej 55 w Wacynie, miało miejsce uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w postaci: nadbudowy biura, wybudowania chłodni i garowni (komory do końcowego rozrostu ciasta). Inwestycja doszła do skutku dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD Razem dla Radomki.


©ObiektywnieTV

Od 12 lat na terenie 6 gmin skupionych wokół rzeki Radomki, działa Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki, którego Prezesem jest Pan Cezary Nowek. Pod jego nadzorem, stowarzyszenie działa prężnie, pozyskując fundusze  europejskie i krajowe na rozwój przedsiębiorstw, samorządów oraz organizacji pozarządowych. Specjalistą w składaniu wniosków jest Pan Arkadiusz Ostrowski, we wsparciu Pani Małgorzaty Kopyckiej.


©ObiektywnieTV

To dzięki temu stowarzyszeniu i ludziom tam pracującym  Piekarnia WACYN pozyskała 200 000 zł na rozwój przedsiębiorstwa.©ObiektywnieTV

W obecności Wójta gminy Zakrzew, Leszka Margasa odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi.


©ObiektywnieTV

Poprzednie pomieszczenia biurowe powiększyły powierzchnię roboczą piekarni.

©ObiektywnieTV

Właścicielami firmy są Ewa Brzezińska i Andrzej Karczewski

-Piekarnia WACYN powstała w 1990 r. ale posiada już własne tradycje. Od chwili powstania, wygląd firmy bardzo się zmienił. Powstał nowoczesny park maszynowy, który pozwala wdrażać nowe technologie oraz ułatwiać pracę pracownikom, aby stawała się lżejsza i bardziej bezpieczna. 

Uczestnicy otwarcia mieli okazję zwiedzić halę produkcyjną, gdzie Pani Ewa Brzezińska i Pan Andrzej Karczewski opowiedzieli o produkcji chleba i jego rodzajach.


©ObiektywnieTV

- "Przez te lata opracowaliśmy własne technologie oraz tajniki produkcji, które to sprawiły, że pieczywo z „Wacyna" cieszy się dobrą renomą" powiedziała Ewa Brzezińska - współwłaścicielka Piekarni WACYN.

Redakcja Obiektywnie.info.pl Gratuluje osiągnięć w rozwoju rodzinnego przedsiębiorstwa i życzy dalszych sukcesów wynikających z konsekwentnego rozwoju.