22:01 / 20.01.2021

Szczepienia przeciwko Covid 19 w DOMACH POMOCY SPOŁECZNEJ podległych miastu Radom.


Rozpoczęły się szczepienia przeciwko Covid 19 w DOMACH POMOCY SPOŁECZNEJ podległych miastu Radom.

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Holszańskiej
Szczepienia mieszkańców i pracowników mają zostać przeprowadzone na terenie Domu Pomocy Społecznej, 20 stycznia. Podmiot szczepiący nie zgłaszał problemów z dostępnością szczepionek. Na 80 mieszkańców chęć zaszczepienia zadeklarowało 70 osób. Według planu mieszkańcy zostaną zaszczepieni na miejscu 20 stycznia.  Wraz z mieszkańcami zaszczepionych zostanie trzech pracowników DPS.

Dom Pomocy Społecznej Weterana i Walki Pracy, ul. Wyścigowa
Szczepienia w Domu Pomocy Społecznej miały ruszyć jutro, 19.01.2021r. Jednak z powodu braku szczepionek ( nie dotarł transport szczepionek do POZ Ustronie ) termin szczepienia może się przesunąć.  Na 168 mieszkańców chęć zaszczepienia zadeklarowało 131 osób. Szczepienia odbywać się będą w POZ „Ustronie”. Osoby leżące będą szczepione na miejscu, w Domu Pomocy Społecznej. Chęć zaszczepienia zadeklarowało 90 pracowników. Szczepienia personelu miały się odbyć w dniach 19-20.01.2021r. w Centrum Onkologii. Nie odbędą się z powodu braku szczepionek.

Dom Pomocy Społecznej „Nad Potokiem”
Szczepienia w DPS miały rozpocząć się dzisiaj, jednak z powodu braku dostawy szczepionek do punktu szczepień, nie było możliwości przeprowadzenia akcji szczepień pensjonariuszy i personelu. Chęć zaszczepienia zadeklarowało 101 mieszkańców na 179. Pensjonariusze i personel (66 osób) zaszczepieni zostaną na miejscu.

Dom Pomocy Społecznej im. Św. Kazimierza, ul. Garbarska
Szczepienia w DPS rozpoczęły się dzisiaj. Chęć zaszczepienia zadeklarowało 41  mieszkańców na 42. Szczepienia odbywać będą w punkcie szczepień w ZOZ „Zamłynie” oraz na ternie Domu Pomocy Społecznej. Termin szczepień personelu nie został jeszcze wyznaczony. Chęć zaszczepienia zadeklarowało 19 pracowników.